Bohemians 1905 už nestojí o Švece. Na jakého francouzského útočníka naopak sází?

Bohemians 1905 už nestojí o Švece. Na jakého francouzského útočníka naopak sází?

Na první tréninkové jednotce Bohemians 1905 před sezonou 2019/20 se sešlo čtyřiadvacet hráčů včetně dvojice posil, jimiž jsou Ibrahim Keita a Patrik Le Giang, jenž má ovšem po dopravní nehodě zlomenou klíční kost a do přípravy se zapojí možná až za dva měsíce.

Příchod třiadvacetiletého francouzského útočníka Keity, jenž v minulosti oblékal dres Košic a v Česku prošel také Příbramí či Olympií Radotín, by se měl uzavřít v právě probíhajícím týdnu.

Vedení vršovických Klokanů touží i po setrvání velezkušného středopolaře Kamila Vacka, jemuž končí v Ďolíčku hostování za necelé dva týdny. O jeho budoucnosti se rozhodne také velmi brzy.

"V pondělí to byl klasický první trénink, kdy se nebojuje o místo v sestavě. Sešli jsme se ve slušném počtu, kdy jsme si mohli zahrát i 10 na 10 plus brankáři, což prý v Bohemce nebývalo úplně obvyklé. Zatím máme jen dvě posily, ale věřím, že do odjezdu na soustředění (pátek 28. června) ještě další hráči přijdou. Co se týče zranění Patrika Le Gianga, tak je to sice nemilé, ale neznamená to pro nás nějakou krizi, protože stále máme tři zdravé brankáře," upozornil na webu bohemians.cz hlavní kouč Martin Hašek, jenž se rozloučl s Michalem Švecem, který si v současné době po vypršení kontraktu hledá nový klub.

Kádr Klokanů na startu letní přípravy:

Brankáři: Tomáš Fryšták, Patrik Le Giang, Marek Kouba, Roman Valeš

Obránci: David Bartek, Jiří Bederka, Martin Dostál, Lukáš Hůlka, Daniel Krch, Jan Vondra, Till Schumacher, Michal Šmíd

Záložníci: Filip Hašek, Josef Jindřišek, Vladislav Levin, Rudolf Reiter, Antonín Vaníček, Kamil Vacek, Jan Vodháněl, Jan Záviška

Útočníci: David Puškáč, Ibrahim Keita, Matěj Koubek, Jakub Nečas

Oproti jaru chybí: Lukáš Juliš (ukončeno hostování ze Sparty), Júsuf (ukončeno hostování ze Slavie), Marhún (reprezentační povinnosti), Lukáš Pokorný (ukončeno hostování ze Slavie), Michal Švec (konec smlouvy, hledá si angažmá)