Soumrak veteránů z Julisky. Dukla už netouží spolupracovat s Ďuricou ani Holendou

Soumrak veteránů z Julisky. Dukla už netouží spolupracovat s Ďuricou ani Holendou

Čerstvě druholigová Dukla, která má před sebou sobotní přípravný duel proti Chrudimi, oznámila dva odchody velezkušených hráčů. 

Na Julisce už nebudou působit dva veteráni, jimž v Dejvicích vyprší smlouva již 30. června. Do letní přípravy trenéra Romana Skuhravého už se nezapojil jak sedmatřicetiletý obránce Ján Ďurica, tak třiatřicetiletý útočník Jan Holenda.

Slovenský stoper přišel do metropole teprve v září loňského roku a od té doby odehrál v Dukle 17 ligových duelů s bilancí dvou přesných zásahů.

Druhý jmenovaný ofenzivní hráč s minulostí ve Spartě či Bohemians 1905 byl součástí Dukly od jara 2017. Během dvou a půl let odehrál za pražskou značku 55 zápasů, v nichž se mu podařilo skórovat hned čtrnáctkrát.

"Děkujeme oběma hráčům za jejich služby Dukle a přejeme hodně štěstí v další kariéře a osobním životě," zaznělo na oficiálních stránkách fkdukla.cz.

Pavlem Vandasem řízená Dukla je momentálně bohatší o navrátilce z hostování. Dominik Preisler a Martin Chlumecký se vrátili z Jihlavy, David Bezdička z Teplic, Daniel Kozel z Vyšehradu, Adam Vlček z Brozan, Jakub Greš z Litoměřicka a Patrik Czehowsky z Hostouně. Poslední tři se však připojí k nově vzniklému béčku.