Klokani hlásí druhou posilu! Získali spasitele Příbrami

Klokani hlásí druhou posilu! Získali spasitele Příbrami

Druhou letní posilou Bohemians je třiadvacetiletý francouzský útočník Ibrahim Keita, který do Ďolíčku míří z Olympie Radotím. V minulé sezoně hostoval v Příbrami. S pražským týmem podepsal tříletý kontrakt.

Na české scéně se fanouškům představil poprvé v únoru loňského roku a jeho kariéra má vzestupnou tendenci. "Zatím to bylo docela dobré. Jsem šťastný, že tu můžu pokračovat. Doufám, že všem ukážu, co umím, co dovedu," řekla pro web klokanů nová posila.

Mladému forvardovi se líbí i styl, kterým se tým Martina Haška prezentuje. "Pořád presovat, pomoct obraně, přepnout do útoku, pak zase presovat. Pokud je tohle, co trenér chce, tak já to splním. Hráči stejně musejí vždy plnit, co po nich trenér chce," prozradil Keita.

Za Příbram dal v 18 ligových duelech dva góly, přičemž tu první právě proti Bohemians. "Samozřejmě na to nemůžu zapomenout. Byl jsem z toho gólu hodně šťastný, ale teď doufám, že jich tady na tomhle stadionu nastřílím co nejvíc za Bohemians," pokračoval útočník, který se představil i v obou barážových duelech proti Brnu.

V tom první na půdě Zbrojovky vyrovnával v závěru na 3:3, a protože v odvetě fanoušci gól neviděli, ukázala se jeho trefa jako ta, která zajistila Příbrami udržení v lize.