Dortmund nebude měnit kapitána ani po návratu lídra Hummelse...

Ve vestfálském Signal Iduna Parku se nebude měnit kapitán ani po čerstvém návratu někdejšího vůdce kabiny i celé defenzivní řady Matse Hummelse, jenž dorazil z Bayernu Mnichov.

Dortmund nebude měnit kapitána ani po návratu lídra Hummelse...

Žlutočerný tým BVB, jehož čekají během léta přípravy s Liverpoolem či Seattlem Sounders, povede z pozice kapitána i nadále čerstvě třicetiletý ofenzivní borec Marco Reus, jenž už působí v klubu sedm let a věkově i služebně patří k nejstarším hráčům výběru trenéra Luciena Favreho.

Ofenzivní kolega Alcácera, Larsena či Philippa dostal v loňském roce pásku od zkušenějšího obránce Marcela Schmelzera a současného bundesligového vicemistra tak povede do bojů i v ročníku 2019/2020.

"Marco Reus je náš kapitán, není důvod něco měnit," citoval server kicker.de slova sportovního ředitele dortmundského obra Michaela Zorca.

Bývalý hráč Ahlenu či M´gladbachu má za sebou nejproduktivnější sezonu v barvách Borussie, jíž zakončil sedmnácti přesnými zásahy v sedmadvaceti vystoupeních. Takovému číslu se příbližil jen ve svém druhém dortmundském roce, kdy končil se šestnácti brankami.