Dortmund nebude měnit kapitána ani po návratu lídra Hummelse...

Dortmund nebude měnit kapitána ani po návratu lídra Hummelse...

Ve vestfálském Signal Iduna Parku se nebude měnit kapitán ani po čerstvém návratu někdejšího vůdce kabiny i celé defenzivní řady Matse Hummelse, jenž dorazil z Bayernu Mnichov.

Žlutočerný tým BVB, jehož čekají během léta přípravy s Liverpoolem či Seattlem Sounders, povede z pozice kapitána i nadále čerstvě třicetiletý ofenzivní borec Marco Reus, jenž už působí v klubu sedm let a věkově i služebně patří k nejstarším hráčům výběru trenéra Luciena Favreho.

Ofenzivní kolega Alcácera, Larsena či Philippa dostal v loňském roce pásku od zkušenějšího obránce Marcela Schmelzera a současného bundesligového vicemistra tak povede do bojů i v ročníku 2019/2020.

"Marco Reus je náš kapitán, není důvod něco měnit," citoval server kicker.de slova sportovního ředitele dortmundského obra Michaela Zorca.

Bývalý hráč Ahlenu či M´gladbachu má za sebou nejproduktivnější sezonu v barvách Borussie, jíž zakončil sedmnácti přesnými zásahy v sedmadvaceti vystoupeních. Takovému číslu se příbližil jen ve svém druhém dortmundském roce, kdy končil se šestnácti brankami.