Fantiš cítí vůči Zlínu dluh a chce jít za Csaplárem: Po sportovní stránce je určitě výš než Příbram

Fantiš cítí vůči Zlínu dluh a chce jít za Csaplárem: Po sportovní stránce je určitě výš než Příbram

Ačkoliv Zlín přivede na trvalý přestup Tomáše Poznara a do jeho kádru dorazí také Dávis Ikaunieks, ofenzivu chce podpořit také příbramským Antonínem Fantišem.

Oba kluby budou jednat v Rakousku, kde jsou na soustředění. Sám sedmadvacetiletý rodák z Prahy s minulostí v Baníku Ostrava či Jablonci má o příchod za Josefem Csaplárem velký zájem...

"Největší podíl na tom má asi trenér. Obrovsky mi v kariéře pomohl. Dobrý vztah mám i se Zdeňkem Grygerou. Když jsem odcházel ze Zlína, s návratem jsem nepočítal. Nepřemýšlel jsem o tom," přiznal v interview pro Deník Sport fotbalista

Nyní už však obrátil. "Řeší se to. Čekám, jak to dopadne. Mám zájem se zase posunout. Zlín mi pomohl, když jsem měl zraněné koleno. To angažmá se extra nepovedlo, byl jsem často zraněný. Nedal jsem gól. Teď bych to chtěl klubu vrátit," vrátil se k "moravským dluhům" současný svěřenec Romana Nádvorníka, jehož vyjádření publikoval iSport.cz.

Ševce považuje za lukrativnější adresu, než značku sídlící u řeky Litavky. "Po sportovní stránce je určitě výš. Je to zajímavý tým, hrál Evropskou ligu. Dnes už tam jdou i hráči z Prahy, přestěhují se. V Příbrami se to dělá hlavně srdcem, hráči se víc mění. Ve Zlíně je to stabilnější," přiznal Sportem citovaný Fantiš, jehož považuje za svůj někdejší vzor i Václav Černý z Ajaxu.

Zlínské čeká v příštím týdnu přípravný střet s Lokomotivem Moskva. Bude už u toho také on?

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.