Má se Trmal bát? Slovácko angažovalo nejlepšího brankáře druhé ligy

Má se Trmal bát? Slovácko angažovalo nejlepšího brankáře druhé ligy

Respektovaný trenérský odborník Martin Svědík se dočkal v kádru Slovácka brankářské posily, kterou se stal ostřílený Radek Porcal, jemuž vypršela smlouva v druholigovém Varnsdorfu.

Jednatřicetiletého strážce svatyně s minulostí v Ústí nad Labem či Slovanu Liberec, za který ovšem v nejvyšší soutěži svého času neodchytal ani minutu, předchází velmi dobrá pověst.

Rodák z Rakovníka byl vyhlášen čtvrtým nejlepším hráčem celé FNL a současně nejlepším gólmanem, což si zasloužil hned patnácti čistými konty v třiceti vystoupeních.

Jeho příchod do mužstva, jehož chce pořád dirigovat Michal Kadlec, je však vzhledem k přítomnosti mládežnického reprezentanta Matouše Trmala velmi překvapivý.

Skromný klub z Uherského Hradiště mimochodem momentálně zkouší také čtyřiadvacetiletého nizozemského beka Paula Koka, který naposledy oblékal trikot druholigového Volendamu a v minulosti prošel také Alkmaarem.

"Jde o levého obránce. Chceme ho na soustředění otestovat a následně se rozhodneme," sdělil na oficiálních stránkách klubu sportovní ředitel Veliče Šumulikoski, jehož chlebodárce před pár dny remizoval se slovenským šampionem Slovanem Bratislava a přehrál Skalicu.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.