Na Vysočině mohou přijít i o Zoubeleho. Jihlavskou osobnost oslovily 2 ligové mančafty...

Na Vysočině mohou přijít i o Zoubeleho. Jihlavskou osobnost oslovily 2 ligové mančafty...

Jednou z největších osobností nedávno skončené druholigové sezony byl třiatřicetiletý záložník Lukáš Zoubele, jenž dokonce během května skóroval hned pětkrát. Také proto by ho Jihlava nemusela pro další ročník FNL udržet...

Samotný borec s minulostí v Teplicích, Jablonci či Brně se cítí parádně a nebránil by se tomu, kdyby napodobil Pavla Zavadila, který hraje nejvyšší soutěž i ve svých jednačtyřiceti letech...

"Aktuálně cítím, že za dva roky neskončím. Bude mi sice pětatřicet, ale podařilo se mi vyřešit častá zranění či nemoci. Paradoxně se teď cítím lépe než v osmadvaceti. Všichni se mě ptají, jak to, že najednou vydržím celou sezónu. Vyřešil jsem mandle, už neberu třikrát ročně antibiotika a tak dále. Cítím se lépe a ukazují to i mé fyzické testy. Musím přiznat, že mám moc rád Pavla Zavadila. Když jej vidím hrát, tak jsem nadšený. Stejně jako on mám fotbal hrozně rád. Pořád se těším na každý trénink a hrozně mě to baví. Budu hrát, co to půjde, a u fotbalu bych chtěl zůstat i nadále. Chci zůstat na hřišti, dokud to bude možné," informoval na webu fnliga.cz rodák z Ústí nad Labem.

Jak to vypadá s jeho pobytem na Vysočině v sezoně 2019/2020? "To se uvidí. Aktuálně se to řeší. Oslovily mě dva ligové mančafty, ale ještě mám jeden rok platnou smlouvu, takže zadarmo jít nemohu. I když mám Jihlavu rád, tak bych si vzhledem k mému věku ligu rád zahrál. Teď je to hlavně na týmech, jak se domluví. Může to být posldní šance na ligu, může se stát, že se taková sezona či nabídka již nebude opakovat. Přeci jen roky ubíhají. Jsem realista, tak to prostě je," pokračoval stránkami fnliga.cz citovaný svěřenec Radima Kučery.

Na domácím kolbišti oblékal vítěz Českého poháru ze sezony 2012/2013 dresy šesti klubů. Zahraničí by ho nelákalo? "Nad tím jsem sám přemýšlel. Možná je i chyba, že jsem nikdy neměl plán to zkusit. Vždy jsem se soustředil na to, abych hrál první ligu. To mě možná nakonec i trochu limitovalo. Nejvyšší soutěž se mi podařila a neměl jsem touhu jít někam dál, do jiných zemí. Dřív jsem nad zahraničím nepřemýšlel, teď už je pozdě. Osobně nevěřím, že taková nabídka ještě přijde," pokrčila rameny jihlavská desítka, jejíž stanovisko vyšlo na fnliga.cz.