V Ďolíčku se rozloučili s oporou záložní řady. Reiter už se připravuje s Baníkem

V Ďolíčku se rozloučili s oporou záložní řady. Reiter už se připravuje s Baníkem

Fotbalový příběh čtyřiadvacetiletého záložníka Rudolfa Reitera bude pokračovat na jiné adrese, než je vršovický Ďolíček, jehož součástí byl uplynulé dvě sezony, během nichž si stačil připsat za Klokany 59 prvoligových startů.

Bývalý středopolař Viktorie Žižkov či Vlašimi, jehož vychovala Sparta, za jejíž áčko si však nikdy nezahrál, se přesune do Baníku Ostrava.

"Ruda Reiter přestupuje do FC Baník Ostrava. Přejeme hodně zdraví a úspěchů v další kariéře," informovalo poslední červnové úterý vedení Bohemians 1905.

Nová akvizice trenéra Bohumila Páníka již s mužstvem FCB odcestovala do rakouského Štýrska. Sportovní ředitel Marek Jankulovski je s pražským celkem dohodnut na přestupu a momentálně už se dolaďují jen detaily.

Reiter tak zvýší konkurenci v záložní řady, jejíž součástí jsou Filip Kaloč, Adam Jánoš, Robert Hrubý, Milan Jirásek, Daniel Holzer, Denis Granečný, Milan Lalkovič a Dyjan Carlos de Azevedo, s nímž se však nakonec nemusí vůbec počítat.

Přesně to se ostatně stalo i trojici Petr Breda, Arťom Mešaninov a Jakub Šašinka, kteří se k našim jižním sousedům ani neodebrali.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.