Jihočeský Střelecký ostrov má evidentní slabost pro Letnou. Vítá již čtvrtého kmenového sparťana...

Jihočeský Střelecký ostrov má evidentní slabost pro Letnou. Vítá již čtvrtého kmenového sparťana...

Sparťanské vedení dalo Zinedinu Mustedanagičovi, jehož chtěla během letní přestávky celá řada domácích klubů, svolení k přípravě s Českými Budějovicemi.

Oba kluby nyní budou mít zhruba týden na to, by se dohodly na všech formalitách, s tím, že ve hře je roční hostován s opcí na trvalý přestup.

Jihočeský nováček už má ve svém nynějším kádru i další tři kmenové hráče letenského "S", a sice Jiřího Kulhánka, Daniela Marečka a Filipa Havelku.

Bosenský reprezentant do jednadvaceti let, jenž byl uplynulou sezonu zapůjčen v Ružomberoku, tak dorazí za svými kamarády na Střelecký ostrov téměř na přání. Další vážní zájemci typu Sigmy Olomouc či Bohemians 1905 tak mají smůlu...

"O Zinedina mělo zájem několik klubů, respektovali jsme ovšem přání hráče, který vyjádřil přání působit v Dynamu. Nyní dolaďujeme podmínky ročního hostování s opcí," citoval Deník Sport slova Orhana Dumanjiče, který je agantem mladíka, jenž už byl v minulosti vidět také v barvách Dukly.

Po čerstvém skalpu mistrovské Slavie čeká na tým kouče Horejše v sobotu rakouský soupeř SKU Ertl Glas Amstetten. Mustedanagič bude v rámci svého sedmidenního testu samozřejmě u toho.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.