Teplice pouští do Sokolova Hoška i Burdu. Na cestě na Stínadla jsou 2 nové tváře

Teplice  pouští do Sokolova Hoška i Burdu. Na cestě na Stínadla jsou 2 nové tváře

Pondělní příprava teplického béčka už se nebude týkat dvaatřicetiletého levého beka Jana Kroba, jenž podepsal v Jablonci, se kterým se hned ve čtvrtek vydal na rakouské soustředění.

"Jablonec splnil naše požadavky, proto jsme ho uvolnili," uvedl na webu fkteplice.cz sportovní ředitel Sklářů Štěpán Vachoušek.

S hráčem, který od roku 2013 nastoupil ve žlutomodrém trikotu do 158 duelů s bilancí šesti gólů a 32 asistencí, chová i přes rozchod severočeská značka respekt.

"Honzovi patří velké poděkování za to, co v Teplicích odvedl a přejemu mu všechno nejlepší do nového angažmá. My usilovně pracujeme na tom, aby na Stínadla co nejdříve přišel další krajní hráč," snažil se navnadit teplické obecenstvo funkcionář.

Dalšíím odchodem je jméno Jan Hošek, který bude zapůjčen do Baníku Sokolov. Třicetiletý hráč s minulostí ve Slavii, Cracovii či Karviné se tak vrátí na druholigovou adresu, kterou si vyzkoušel před šesti lety.

Společně s ním dorazill také devatenáctiletý obránce Filip Burda, který bude zatím testován.

"Další odchody ze základního kádru v tuto chvíli neplánujeme, protože nechceme oslabit naše mužstvo. Spíše očekáváme ještě jedno posílení do ofenzivy," doplnil na webu fkteplice.cz teplický představitel, jenž si ve své hráčské kariéře zahrál za obě slavná "S" i Olympique Marseille.

Již ve čtvrtek navíc dorazí na sever Čech zahraniční posila, která může nastoupit na obou krajích obranné i záložní řady. Stanislav Hejkal se tak může těšit na velkého univerzála.