Manchester City už ví, na kolik ho vyjde Guardiolův cíl ze San Bernabéua

Manchester City už ví, na kolik ho vyjde Guardiolův cíl ze San Bernabéua

Úřadující anglický šampion z manchesterského Etihad Stadium je připraven obnovit svůj dlouhodobý zájem o záložníka španělské reprezentace a Realu Madrid Isca.

Španělský list Marca uvedl, že ačkoliv už na San Bernabéu opět velí Zinedine Zidane, bývalá hvězda Málagy či Valencie, jež má za sebou v Madridu šest sezon, se může ocitnout na letním trhu.

Podle expertů za to může slabší herní vytížení, které bylo nejslabší za celou jeho éru a činilo jen 1186 minut čistého času, o což se postaralo jedenáct pobytů v základní sestavě a šestnáct příchodů v roli žolíka.

Los Blancos už totiž letos v létě vynaložili na posily více než 300 milionů eur a ve španělské metropoli to budou muset vyvážit několika prodeji...

Mezi hráče, kteří mají být k dispozici, patří právě i sedmadvacetiletý Isco, který dostane zelenou v případě, že se nějaký zájemce zaváže složit na pomyslné dřevo 80 milionů eur.

Manažer Citizens Pep Guardiola pozorně sleduje situaci Isca již 18 měsíců a nyní je připraven přivést ho na modrou stranu Manchesteru.

V kolegovi Benzemy, Ramose, Courtoise a spol. totiž vidí eventuálního nástupce dalšího Španěla Davida Silvy, který opustí klub na konci příští sezony.