Arsenal si může přijet pro Weigla, stačí dát Dortmundu tuto sumu...

Arsenal si může přijet pro Weigla, stačí dát Dortmundu tuto sumu...

Sportovní úsek Arsenalu byl vyzván, že se může ucházet o třiadvacetiletého záložníka Borussie Dortmund Juliana Weigla, který má za sebou minulost v Mnichově 1860.

Vysoce hodnocený německý reprezentant měl dostat od vedení BVB ze Signal Iduna Parku zelenou k odchodu a dokonce za sníženou cenu. Alespoň tak to tento týden zaznělo na stránkách německého Bildu.

O pracovitého svěřence kouče Favreho, jehož cena činila před čtyřmi lety 5 milionů eur, se vážně zajímají jak Kanonýři z Emirates Stadium, tak Paris Saint-Germain, který je doma v Parku princů. A to zejména z toho důvodu, že je úřadující bundesliový vicemistr ochoten prodávat již za 30 milionů eur.

Vestfálský obr musí přistoupit k nějakým prodejům, aby se "zahojil" po rozsáhlých letních investicích, které se zatím vyšplhaly na téměř 130 milionů eur, o což se postaralo pět nových akvizic.

Vítěz DFB Pokal z roku 2017, jenž má v současném působišti platnou smlouvu do roku 2021, by pomohl rozpočtu ulevit. V Londýně by navíc vyplnil "prázdnotu", kterou v britské metropoli zanechal po svém odchodu do Juventusu Aaron Ramsey.