Arsenal si může přijet pro Weigla, stačí dát Dortmundu tuto sumu...

Sportovní úsek Arsenalu byl vyzván, že se může ucházet o třiadvacetiletého záložníka Borussie Dortmund Juliana Weigla, který má za sebou minulost v Mnichově 1860.

Arsenal si může přijet pro Weigla, stačí dát Dortmundu tuto sumu...

Vysoce hodnocený německý reprezentant měl dostat od vedení BVB ze Signal Iduna Parku zelenou k odchodu a dokonce za sníženou cenu. Alespoň tak to tento týden zaznělo na stránkách německého Bildu.

O pracovitého svěřence kouče Favreho, jehož cena činila před čtyřmi lety 5 milionů eur, se vážně zajímají jak Kanonýři z Emirates Stadium, tak Paris Saint-Germain, který je doma v Parku princů. A to zejména z toho důvodu, že je úřadující bundesliový vicemistr ochoten prodávat již za 30 milionů eur.

Vestfálský obr musí přistoupit k nějakým prodejům, aby se "zahojil" po rozsáhlých letních investicích, které se zatím vyšplhaly na téměř 130 milionů eur, o což se postaralo pět nových akvizic.

Vítěz DFB Pokal z roku 2017, jenž má v současném působišti platnou smlouvu do roku 2021, by pomohl rozpočtu ulevit. V Londýně by navíc vyplnil "prázdnotu", kterou v britské metropoli zanechal po svém odchodu do Juventusu Aaron Ramsey.