Potvrzeno! Stochova pražská mise se nachýlila ke konci, radovat se mohou v Řecku

Potvrzeno! Stochova pražská mise se nachýlila ke konci, radovat se mohou v Řecku

Chvíli se o tom spekulovalo, avšak nyní je to už téměř jisté. Slavia by měla přijít o jeden z ofenzivních klenotů. Miroslav Stoch dostal povolení vyjednávat o svém novém angažmá.

Počínaje pátečním ránem nabrala družina trenéra Trpišovské směr Rakousko, kde bude pokračovat ve své přípravě. Ve výběru týmu už chyběl slovenský záložník, jenž utkvěl v hledáčku nového řeckého mistra.

„Miňo má svolení v pátek odcestovat do Řecka, aby podstoupil zdravotní prohlídku a jednání o smlouvě s vedením PAOKu Soluň,“ potvrdil pro klubové stránky Slavie ředitel Nezmar.

Devětadvacetiletý rodák z Nitry se ke Slavii připojil před dvěma lety. Během svého působení zde nastoupil do osmapadesáti zápasů, během nichž nastřílel šestnáct gólů a u dalších patnácti asistoval.

Společnými silami si Stoch dohromady s týmem dvakrát sáhl na trofej pro vítěze domácího poháru a jednou i pro vítěze nejvyšší domácí soutěže. V Evropské lize pak pomohl sešívaným dojít až do čtvrtfinále, kde už Pražané nestačili na londýnskou Chelsea.

PAOK Soluň se mohl ze zisku titulu radovat po dlouhých 34 letech. V minulé sezoně ovládl řeckou Super League, v níž vyhrál 26 z 30 ligových zápasů. Zbylé čtyři pouze remizoval.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.