Real se nemůže zbavit Balea. Nejsou zájemci nebo Velšan otočil?

Real se nemůže zbavit Balea. Nejsou zájemci nebo Velšan otočil?

Příběh Garetha Balea v Realu Madrid je jeden velký otazník. Ještě před měsícem bylo téměř jisté, že velšský kouzelník španělskou metropoli opustí, nyní se ale objevil jako model při představování nových dresů Bílého baletu a je dost možné, že přece jen na San Bernabeu vydrží. 

Bale přestoupil do Madridu v roce 2013 po úspěšné sezońě s Tottenhamem. Podával dobré výkony, měl ovšem časté výpadky formy a hlavně zranění. S týmem nicméně kromě ligového titulu vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů a během tohoto působení získal s Walesem bronz na mistrovství Evropy. 

Tato sezóna byla nicméně pro Real podprůměrná a Bale se ke konci vyjadřoval nemístně na adresu kouče Zidana, ale i své spoluhráče. Nebyl proto pochyb o tom, že Bale odejde. Problém je ovšem to, že o Bala nikdo nejeví zájem. 

Hovořilo se o tom, že se vrátí do Tottenhamu, zájem nicméně projevil i Bayern Mnichov, Paris Saint-Germain či Manchester United. Vypadá to však, že žádný tým se nakonec s Realem na angažmá Velšana nedohodl a Bale tak logicky začal sekat latinu, omluvil se týmu a vypadá to, že bude na Bernabeu pokračovat i v příští sezóně.