Česko-slovenský pohár: Trnava – Slavia, Copa América a Gold Cupu, play off mistrovství Afriky!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Letos sice na programu není ani mistrovství světa ani Evropy, i přesto ale na začátku července budou televizní obrazovky nabízet velmi zajímavé televizní přenosy včetně československého poháru, finále mistrovství světa žen, Copa America či Gold Cupu. Co vše se tedy servíruje od středy 3. do pondělí 8. července?

Česko-slovenský pohár: Trnava – Slavia, Copa América a Gold Cupu, play off mistrovství Afriky!

STŘEDA 3. ČERVENCE 2019

20.50 (výkop 21.00): Nizozemsko - Švédsko, MS 2019 žen ve Francii, v Lyonu – ČT Sport. Záznam ve 2.10 hodin.
2.25 (výkop 2.30): Chile - Peru, mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Porto Alegro – O2 TV Fotbal.
3.30: Jamajka-USA, druhé semifinálové utkání základní mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Nashville– Arena Sport 1. 

ČTVRTEK 4. ČERVENCE 2019

Žádný přímý přenos.

PÁTEK 5. ČERVENCE 2019

18.00: První osmifinálové utkání základní skupiny mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Káhiře – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.
21.00: Druhé osmifinálové utkání základní skupiny mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Káhiře – Sport 1. 

SOBOTA 6. ČERVENCE 2019 

17.55 (výkop 18.00): Spartak Trnava – Slavia Praha (finálové utkání Česko-slovenského 2019 mezi vítězi Českého a Slovenského poháru v Trnavě) – ČT Sport.
18.00: Třetí osmifinálové utkání základní skupiny mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Alexandrii – Sport 1.
20.55 (výkop 21.00): Utkání o 3. místona mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Sao Paulu O2 TV Fotbal.
21.00: Čtvrté osmifinálové utkání základní skupiny mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Káhiře – Sport 1.
23.30 (záznam, výkop 17.00): Utkání o 3. místo na MS 2019 žen ve Francii, v Nice – ČT Sport. 
1.35 (výkop 1.30): Montreal Impact – Minnesota United FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2. 

NEDĚLE 7. ČERVENCE 2019

17.05 (17.00): Finálové utkání na MS 2019 žen ve Francii, v Lyonu– ČT Sport.  Záznam v pondělí v 8.20 hodin.
18.00: Páté osmifinálové utkání základní skupiny mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Alexandrii – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.
20.20 (výkop 20.00): Atalanta United FC – New York Red Bulls (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.
21.00: Šesté osmifinálové utkání základní skupiny mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Káhiře – Sport 1.
0.30: New York City FC – Portland Timbers(utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.
21.55 (výkop 22.00): Finálové utkání mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Riu de Janeiro O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.
3.15: Finálové utkání základní mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Chicagu – Arena Sport 1. 

PONDĚLÍ 8. ČERVENCE 2019

18.00: Sedmé osmifinálové utkání základní skupiny mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Suezu – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.30 hodin.
21.00: Osmé osmifinálové utkání základní skupiny mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Ismailii – Sport 1.