Ve druhém poločase jsme dominovali, říká Saňák ze Sparty navzdory prohře

Ve druhém poločase jsme dominovali, říká Saňák ze Sparty navzdory prohře
OBSAHUJE OHLASY

Sparta pod novým trenérem Václavem Jílkem zvládla první přípravný zápas proti Benešovu, proti rumunské Kluži s ale Letenským nedařilio a prohráli 0:1. Jílkův asistent Jiří Saňák ovšem utkání nehodnotí záporně, ve druhém poločase prý Sparta nad rumunským soupeřem dominovala.

"Co se týče výkonu a nasazení, myslím si, že nelze nic vytknout," začal Saňák pozitivně. "Bohužel se nám tolik nedařilo na útočné polovině," pokračoval asistent. "Nebojím se říct, že ve druhém poločase Sparta na hřišti dominovala úplně," překvapil pak, neboť se to na výsledku nepodepsalo.

"Mrzí mě, že soupeř z jednoho brejku dal gól hlavičkou, ale záleží nám na výkonu, a s tím jsme spokojeni," promluvil k utkání. "Jde nám o to, abychom se připravili na ligu. Tohle byl dobrý soupeř, je klidně možné, že se někdy utkáme i v evropských pohárech," konstatoval Saňák. 

"Hlavní je, že zápas splnil svůj účel. Vyzkoušeli jsme několik hráčů, dvě různá rozestavení (4-3-3 a 4-1-4-1) . Každé dobré mužstvo musí mít dvě nebo tři varianty na každý post, který může použít, což věřím, že máme," uzavřel asistent Václava Jílka.