Stanciu v Al Ahli končí! Favoritem na jeho zisk jsou sešívaní

Stanciu v Al Ahli končí! Favoritem na jeho zisk jsou sešívaní

Rumunský fotbalista Nicolae Stanciu se v arabském Al-Ahli moc dlouho nezdrží. Z pražské Sparty sem přestoupil v zimě a nyní vedení klubu oznámilo, že Stanciu z týmu odejde. Favoritem na jeho zisk je nyní ovšem Slavia Praha.

Stanciu je perfektní ofenzivní záložník, umí dobře držet míč, přihrávat, střílet branky a především zahrávat standardní situace. Prosadil se v rumunské Steaue Bukurešť, své kvality potvrdil v Belgii i v Česku a poté vyslyšel štědrou nabídku Al Ahli, tam měl ale problémy s dluhy klubu vůči němu a dlouho vypadalo, že z klubu odejde. To se nyní potvrdilo.

Ještě na jaře se psalo, že Sparta bude usilovat o jeho návrat. Nyní to ale vypadá, že má k angažování rumunského reprezentanta mnohem blíže konkurenční Slavia. Nyní je to po odchodu Stocha ještě pravděpodobnější varianta. Pozitivně se ke Stanciuovi vyjádřil i kouč sešívaných Jindřich Trpišovský.

Zdá se tak, že je jeho přestup do Edenu na spadnutí. To by mu ale neodpustilo tvrdé jádro fanoušků týmu z Letné, na druhou stranu se zdá, že sešívaní o něj mají daleko větší zájem, nabídnou mu více peněz a hlavně možnost hrát předkolo Ligy mistrů.