Sparta cílí na Apeninský poloostrov. Vrátí do rodné země Graiciara i Krejčího?

Sparta cílí na Apeninský poloostrov. Vrátí do rodné země Graiciara i Krejčího?

Ačkoliv už Sparta přivedla během letní přestávky pět posil, což je více než zbylí dva konkurenti z nejsilnější trojky Slavia a Plzeň, po případných akvizicích hledí směle dál.

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, letenské vedení na čele se sportovním ředitelem Tomášem Rosickým aktuálně zajímají dva čeští hráči, kteří jsou pod smlouvami na Apeninském poloostrově.

Konkrétně jde o dvacetiletého útočníka Martina Graiciara, jenž patří Fiorentině a o šest let staršího křídelníka Ladislava Krejčího, jehož domovem je Boloňa.

První jmenovaný si u toskánských Fialek v uplynulém ročníku ani neškrtnul a v Serii A byl nominován k utkání pouze dvanáctkrát, s tím, že ve všech případech zůstal přikován k lavičce náhradníků po celých devadesát minut.

V české lize dosud nastoupil do osmnácti duelů s bilancí čtyř branek a stalo se tak v barvách Slovanu Liberec, odkud slavná pražská "S" nakupují často a ráda.

Blonďatý záložník úplně odstaven nebyl, v závěru soutěže dokonce nastupoval pravidelně a nakonec se zastavil na 1060 odehraných minutách. I to je však oproti premiérové italské sezoně se sedmatřiceti starty a 2785 nasbíranými minutami hodně málo. Jakožto klubový odchovanec a majitel dvou titulů právě se Spartou by navíc mohl Krejčí na volání z Prahy 7 slyšet.