Poznar se nehrnul ani do finančně štědrých destinací: Peníze nejsou vše a navíc mi dal Zlín štědrou nabídku

Poznar se nehrnul ani do finančně štědrých destinací: Peníze nejsou vše a navíc mi dal Zlín štědrou nabídku

Jak velkou motivaci má dnes již bývalý ofenzivní hráč Viktorie Plzeň či Baníku Ostrava do další práce a s jakými pocity se nový svěřenec trenéra Josefa Csaplára vrací do svého rodiště? Ostřílený útočník Tomáš Poznar se na webu fcfastavzlin.cz rozpovídal o jeho podpisu Ševcům, s nimiž si stejně jako Antonín Fantiš plácl na příští tři sezony do června 2022.

O tom, co předcházelo konečnému rozhodnutí...

"Už před koncem sezóny jsem vedení slíbil, že pokud mi nedá Plzeň ještě šanci a nebo by přišla zajímavá nabídka ze zahraničí, tak se domluvíme. A je tomu tak - podepisuji novou smlouvu tady."

O tom, jak je spokojen s výsledkem jednání...

"Jednaní, která probíhala, jak ze strany Zlína, tak ostatních klubů, byla naprosto férové a korektní. Přiznám se, že ta nabídka, která by byla podle představ, nepřišla a některé destinace, do těch jsem se nehrnul, i když finančně to bylo třeba krásné. Peníze ale nejsou jednoduše všechno a navíc, Zlín mi dal štědrou nabídku.

O tom, že týmu chyběl na rakouském soustředění...

"Ano, je pravda, že je to komplikace, vadí mi to, ale je to fakt, takže jen já jsem odpovědný za to, jak budu nachystaný na sezónu. Herní věci musím dohnat velmi rychle, abych byl trenérovi k dispozici."

O tom, s jakou motivací vstupuje do příštího ročníku...

"Když jsem přišel po 14 dnech do kabiny po sezóně, chuť nebyla vůbec, volno bylo krátké, ale tím, že jsem měl zranění na začátku přípravy, tak teď mám obrovskou motivaci. Dávám si osobní cíle i týmové a těším se hodně. Chuť je zase velká! Těším se už moc zase na ligový zápřah, hezké zápasy, emoce... Přál bych nám všem úspěšnou sezónu!"