Vacek: Věřím, že moje výkony budou ještě lepší a že se Klokanům ukážu v tom nejlepším světle

Vacek: Věřím, že moje výkony budou ještě lepší a že se Klokanům ukážu v tom nejlepším světle

Hostování z dánského Odense BK se přetavilo v trvalý přestup a dvaatřicetiletý středopolař Kamil Vacek zůstává i nadále součástí vršovického Ďolíčku, kde se upsal na příští tři sezony až do 30. června 2022.

Jaké byly jeho první ohlasy poté, co spojil svou nejbližší budoucnost s Klokany? "Chtěl jsem i kvůli sobě zůstat v Ďolíčku, abych navázal na to jaro. Věřím, že moje výkony budou ještě lepší a že se Klokanům ukážu v tom nejlepším světle," uvedl na webu bohemians.cz bývalý hráč Sparty či Sigmy Olomouc.

V jarní části zasáhl svěřenec Martina Haška do čtrnácti ligových duelů s bilancí jednoho přesného zásahu. Protože zrovna dvakrát nezářil, ve Vršovicích zůstal mírně za očekáváním. Až pak se zjistilo, že za jeho slabší výkonnost mohla borelióza, o které se dozvěděl až později...

"Poslední měsíc jsem se necítil vůbec dobře, nutil jsem se do zápasů, ale ani trochu by mě nenapadlo, že zrovna mě by se mohlo něco takového stát. Po dohodě s trenérem jsem ani nezasáhl do posledního utkání, v úterý po něm jsem šel do nemocnice. A tam jsem zjistil, že jsem po borelióze," doplil na stránkách bohemians.cz někdejší záložník Arminie Bielefeld, Chieva Verona, Piastu Gliwice, Slasku Wroclaw či Maccabi Haifa.

Dvojnásobný šampion české nejvyšší soutěže se Spartou nedávno pomohl přehrát Rapid Vídeň jednou gólovou asistencí. Svým Klokanům bude moci opět píchnout již ve středu 3. července proti Apollonu FC.