Podaný se vyhne druhé lize a Julisku mění za Ďolíček: Vedení Bohemians na mě udělalo velký dojem

Podaný se vyhne druhé lize a Julisku mění za Ďolíček: Vedení Bohemians na mě udělalo velký dojem

Vršovičtí Klokani se pochlubili letní posilou s pořadovým číslem 5, kterou se stal levonohý univerzál Jakub Podaný, jenž přichází do Ďolíčku na roční hostování z čerstvě druholigové Dukly.

"Po vzájemné dohodě jsme hráči umožnili hostování v prvoligovém klubu Bohemians 1905. Hostování je na rok, po jeho skončení se hráč vrátí do FK Dukla Praha," ozřejmil na konto půjčky sportovní ředitel dejvického mužstva Pavel Vandas.

Podaný byl součástí Dukly od roku 2016 a od té doby si připsal 73 ligových duelů s bilancí pěti branek. Mistr indické Supersligy, v níž svého času zářil v barvách Atlétika Kalkata, je využitelný v záloze, obraně i útoku, s tím, že jeho devizou jsou centry či přímé kopy.

"Po sestupu jsme si na Dukle řekli, co by bylo výhodné pro obě strany. Nakonec to vyústilo v můj příchod do Ďolíčku. Musím říct, že na mě vedení Bohemians udělalo velký dojem. Věřím, že pomůžu k naplnění cílů, které Bohemka má," uvedl na webu bohemians.cz dvaatřicetiletý borec s minulostí ve Spartě.

Kádr trenéra Martina Haška už před ním posílili Petr Hronek, Jakub Rada, Ibrahim Keita a Patrik Le Giang, s tím, že Klokani natrvalo podepsali také dosud hostujícího Kamila Vacka.

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.