Real dal za posily už přes 300 milionů eur a další hvězdu lovi v Tottenhamu

Real dal za posily už přes 300 milionů eur a další hvězdu lovi v Tottenhamu

Opora Tottenhamu Christian Eriksen je opět o něco blíž angažmá v Realu Madrid. Agent dánského reprezentanta Martin Schoots se má zúčastnit schůzky se zástupci bílého baletu, aby probrali jeho možný letní přesun na San Bernabéu. Přitom letos již za posily utratil Real více než 300 milionů eur!

Španělský celek před novou sezonou mohutně posiluje. Po té loňské zpackané přichází řez kádrem, který už doplnila celá řada špičkových borců včetně Edena Hazarda nebo Luky Joviče. Dalším v řadě by měl být právě Eriksen, o něhož se Los Blancos již nějaký ten pátek zajímají.

Kromě dvou zmíněných jmen stihl třináctinásobný šampion Ligy mistrů podepsat i Rodryga Goese, Edera Militaoa a Ferlanda Mendyho. Nyní je na řadě posílení záložní řady. Hodně se mluví i o Paulu Pogbovi z Manchesteru United, ale v jeho případě nejsou jednání zdaleka tak daleko jako u Eriksena, a skloňuje se i Donny van de Beek z Ajaxu.

Vycházející hvězda amsterdamského celku i Eriksen by ale byli oproti Pogbovi daleko levnější. Rudí ďáblové totiž za svou oporu požadují 160 milionů eur.

Real už natrvalo opustil Mateo Kovačič, u kterého se hostování v Chelsea změnilo v přestup. Pryč už je také Marcos Llorente a na odchodu je i další mladý záložník Dani Ceballos, kterému přitom byla v Madridu předpovídána velká budoucnost.

Navíc současné složení zálohy není zdaleka nejmladší. Tonimu Kroosovi je 29 let, Luka Modrič je pak ještě o čtyři roky starší