Západočeský klenot Šulc: V Opavě chci ukázat to nejlepší, co ve mně je a za rok se opět poprat o místo v Plzni

Západočeský klenot Šulc:  V Opavě chci ukázat to nejlepší, co ve mně je a za rok se opět poprat o místo v Plzni

Klub Slezský FC Opava, který se nedávno posílil o testovaného Jakuba Petra, ohlásil další novou tváře, kterou se stal nadějný ofenzivní zálozník Pavel Šulc, jenž patří Viktorii Plzeň, v jejímž dresu na sebe upozornil například v mládežnické obdově Ligy mistrů či ve druholigové Jihlavě.

Nyní by měl mládežnický reprezentant Česka sbírat prvoligové zkušenosti pod koučem Ivanem Kopeckým. "Možnost poprat se o místo v sestavě prvoligového týmu je pro mě určitě vítána. Věřím, že mi hostování pomůže herně se zase o něco posunout. V Opavě chci ukázat to nejlepší, co ve mně je a za rok se opět poprat o místo v Plzni," uvedl na webu sfc.cz osmnáctiletý rodák z Karlových Varů, jenž přijde kvůli šanci ve Fortuna:lize o mistrovství Evropy do 19 let v Arménii.

A co názor sportovního manažera Aloise Grussmanna? "Jedná se o mladého a talentovaného hráče, který by měl nahradit Jakuba Janetzkého. Pavla jsem měl v hledáčku už dříve, ale do Opavy přichází až nyní. Jsme rádi, že jsme se s Plzní domluvili na ročním hostování," potěšilo opavského funkcionáře.

A s ním souhlasil také generální manažer západočeské značky Adolf Šádek. "Pavel je velmi talentovaný fotbalista, což ukazoval celou minulou sezonu, kdy se i ve velmi mladém věku dokázal prosadit mezi dospělými. Pro Pavla je to opět krok kupředu, protože si v nadcházející sezoně bude moci vyzkoušet prvoligový fotbal. V Opavě bude mít určitě větší herní vytížení, než by měl u nás," uzavřel představitel Viktorie.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.