Holzer: Určitě je teď cítit, že je nás s Fillem 6 na dva posty, trenér má asi dost zamotanou hlavu

Holzer: Určitě je teď cítit, že je nás s Fillem 6 na dva posty, trenér má asi dost zamotanou hlavu

Baník má za sebou třetí přípravný duel na rakouské půdě. S třetím týmem chorvatské ligy NK Osijek remizoval soubor trenéra Bohumila Páníka 1:1, s tím, že Daniel Holzer byl u toho pětašedesát minut, než byl vystřídán De Azevedem.

Bývalý hráč Sparty či Zlína ocenil výkon téměř osmatřicetiletého veterána Milana Baroše, jenž byl jediným střelcem svého klubu. "Bary říkal, že fotbal je jako jízda na kole. Prý se to nedá zapomenout. Je to furt vidět. Sice už není třeba tak rychlý, ale když dostane balon do těla, málokdy ho ztratí. My ostatní jsme tam od toho, abychom to rozbíhali, běhali trošku za něj a on už to tam jen doklepl," okomentoval jednoho z ostravských lídrů odchovanec Baníku, jehož slova vyšla na iSport.cz.

Holzer nastoupil proti Osijeku na pravé straně záložní řady. Jak mu to na oné pozici sedělo? "Má to výhody i nevýhody. Lajna mě neomezuje, protože si levou nohou můžu hodit balon do středu a hrát na druhou stranu. Na druhou stranu zase nedám slabší pravou moc kvalitních centrů. Těžko říct, co je pro mě lepší, já budu hlavně rád, když budu nastupovat," pokračoval na stránkách Deníku Sport spoluhráč Filla, Stronatiho, Laštůvky a spol.

Protože Baník posílil, hráčů má dost a konkurence na stranách není malá. Je to nyní vyostřenější i na tréninkových jednotkách? "Jízda to byla i předtím, ale určitě je teď cítit, že je nás s Martinem Fillem šest na dva posty. Každý bojujeme o místa v sestavě, což jde vidět i na trénincích. Trenér má asi dost zamotanou hlavu," uzavřel na isport.blesk.cz třiadvacetiletý fotbalista, jehož chlebodárce čeká už v pátek další duel s Austrií Vídeň.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.