Jihlava si proklepává 3 mladé tváře ze Srbska. Odkud na Vysočinu přišly?

Jihlava si proklepává 3 mladé tváře ze Srbska. Odkud na Vysočinu přišly?

Jihlava, která před pár dny nestačila na Zbrojovku, které podlehla 2:5, začala ve třetím týdnu přípravy na novou sezonu testovat trojici srbských hráčů.

Konkrétně devatenáctiletého ofenzivního záložníka Igora Maksimoviče, stejně starého levého obránce Aleksandera Trajkoviče a dvaadvacetiletého hrotového útočníka Nikolu Miloševiče, který dorostl do výšky 199 centimetrů.

"Dosud nastupoval výhradně v Srbsku, přičemž v posledních dvou ročnících střílel branky za druholigový FK Bežanija. Syn slavného útočníka Sava Miloševiće nejlepšího střelce EURA 2000 a hráče Aston Villy, Parmy či Realu Zaragoza, má na svém kontě 110 startů v II. srbské lize, kde dosud zaznamenal 18 branek. V nejvyšší srbské soutěži nastoupil osmkrát za Mladost Lucani a Napredak Krusevac," okomentovalo zkoušeného obra na svých oficiálních stránkách vedení Vysočiny.

Trajkovič dosud prošel Teleoptikem Zemun a také bělehradskými kluby Lokomotivem, OFK a Partizanem. Maksimovič hostoval v uplynulém soutěžním ročníku na dvou adresách - podzim strávil v nejvyšší soutěži v barvách FK Vozdovac a jaro pak v druholigovém celku FK Indjija.

Všichni tři budou koučem Radimem Kučerou nasazeni ve středečním přípravném klání v Táboře proti prvoligovým Teplicím.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.