Stanciu do Slavie? Ve středu večer se má objevit v Edenu

Stanciu do Slavie? Ve středu večer se má objevit v Edenu

Zdá se, že návrat Nicolea Stancia do české nejvyšší soutěže je na spadnutí. Z arabského Al Ahlí, kam v lednu přišel, však nezamíří zpět do Sparty, ale do konkurenční Slavie. Jako o hotové věci o tom píše rumunský server Pro Sport.

S Al Ahlí se Stanciu v poslední době nepohodl kvůli dlužným penězům a dostal svolení k hledání si nového angažmá. Tím by měla být právě Slavia, jejíž kouč Jindřich Trpišovský už před časem prohlásil, že hráče jakým je Stanciu, by chtěl mít v týmu každý trenér.

Podle serveru strávil ofenzivní záložník pár dní na dovolené, ale už ve středu večer měl přiletět do Prahy a doladit poslední detaily přestupu, o kterém se mluví už od června.

Možným nepřímým potvrzením avizované dohody s šestadvacetiletým rumunským reprezentantem může být i twitterový účet šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka. Ten po půlnoci odeslal na sociální síť rozesmátý gif z filmu Sám doma doplněný lakonickým yes - tedy ano.

Slavii před pár dny opustil Miroslav Stoch a možný je i konec Josefa Hušbauera. I s ohledem na tyto skutečnosti se příchod Stanciua, jenž na Letnou zamířil z belgického Anderlechtu, jeví reálně.

Sparta z něj udělala nejdražší posilu v historii klubu, když za něj utratila 96 milionů korun. Kolik by asi mohla zaplatit Slavia?

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.