Jablonec dostal naloženo od druholigového klubu. Měli bychom si říct, že takhle to nejde, burcoval Rada

Jablonec dostal naloženo od druholigového klubu. Měli bychom si říct, že takhle to nejde, burcoval Rada
OBSAHUJE OHLASY

Po prohře s rumunským klubem Botosani nestačil na Jablonec ani na druholigový německý celek Arminia Bielefeld, která ho na rakouské půdě rozstřílela 4:0.

Severočeši se v duelu poprvé představili v zelenočerné kombinaci dresů sportovní značky Capelli, která se od nové sezony stává naším dodavatelem sportovního vybavení, ale nebylo jim to nic platné a od začátku tahali za kratší konec.

Navíc přišlli proti sedmému mužstvu druhé bunesliy o zraněného šestadvacetiletého obránce Vojtěcha Kubistu, s tím, že u jížních sousedů už se se zelenobílými barvami nepřipravuje ani slávistická posila Jakub Jugas...

"Je to hodně tvrdá porážka. Jsme přípravě, ale to nemění nic na tom, že bychom neměli takhle vysoko prohrát. Výsledek mrzí. Ale na první místě mě štve, že se nám znova zranil Kubista. Podle doktora to vypadá na křížové vazy. Domů nám odcestoval i zraněný Jugas, takže jsme tu zůstali prakticky s jedním stoperem, což je Břečka," postěžoval si na webu fkjablonec.cz hlavní kouč třetího celku uplynulého ročníku Fortuna:ligy Petr Rada.

A co dál? "Teď musíme řešit tyhle nepříjemné personální věci. Zápas jako takový si musíme rozebrat. Nevstoupili jsme do něj špatně, měli jsme dvě šance, jenže vzápětí inkasujeme branku, druhý dostaneme gól roku a třetí si dáme sami. Celkově jsme ale tahali za kratší konec. Rozebereme si to. Musíme se zkonsolidovat, měli bychom si říct, že takhle to nejde," čertil se bývalý stratég reprezentace či obou slavných pražských "S", jehož klub půjde znovu do akce v sobotu a to proti Rapidu Vídeň.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.