Nůžky už asi nikdy nezkusím, oznámil Mareš a dodal: Všichni ode mě očekávají góly, ale není to jen o nich

Nůžky už asi nikdy nezkusím, oznámil Mareš a dodal: Všichni ode mě očekávají góly, ale není to jen o nich

Teplice se tento týden rozešly smírně s druholigovou Vysočinou Jihlava, s tím, že se o to zasloužili Patrik Žitný a Rus Igor Paradin, jenž je novou akvizicí severočeského klubu.

Šedesát minut odehrál za Skláře také navrátilec Jakub Mareš, jenž se letos v létě vrátil na Stínadla po osmi letech.

Byť měl příležitosti také on a aktivita mu nechyběla, on sám síť nerozvlnil. "Už to bylo lepší, pár šancí jsem tam měl, ale od té doby, jak jsem hodil nůžky, tak už mě bolela záda, to už asi nikdy nezkusím. Já věřím, že góly začnou padat a zůstávám pozitivně naladěn," zůstal sebevědommý nový kolega Grigara, Hory, Kučery a spol.

Bývalý hráč Zaglebie Lubin, Dukly, Sparty, Mladé Boleslavi, Ružomberoku či Sparty by rád v české nejvyšší soutěži navázal na to, jak se mu dařilo u našich východních sousedů, kde střelecky exceloval...

"Všichni ode mě očekávají góly, ale není to o gólech. Je to spíš o tom bojovat a ty kluky trochu strhnout na svoji stranu, aby se klub dostal tam, kam by měl," citoval server ceskatelevize.cz slova dvaatřicetiletého svěřence Stanislava Hejkala.

Před ostrým soutěžním startem na půdě Příbrami se ještě žlutomodří utkají v generálce se Slavojem Vyšehrad. Právě v tomto utkání by se mohl Mareš střelecky probudit a chytit.