Trávník: V koncovce nás tlačí bota, ale věřím, že si to necháváme na sezónu

Trávník: V koncovce nás tlačí bota, ale věřím, že si to necháváme na sezónu

Pražská Sparta závěr přípravy nezvládla, když v posledním zápase před začátkem nové sezóny prohrávala 0:1 s Laskem Linz. Soupeř udeřil až v samotném závěru díky trefě Fabiana Benka. Generálka tak letenskému celku nevyšla, přesto v kabině věří, že se to pod dalšími výkony nepodepíše.

V sestavě figuroval i zkušený reprezentační záložník Michal Trávník, který v létě dorazil z Jablonce jako jedna z vytoužených posil. Pětadvacetiletý hráč potvrzoval v přípravě, že by mohl být ve Spartě velkým přínosem, ale i on po generálce na novou sezónu viděl některé nedostatky svého nového týmu.

„Výsledkově se nám generálka nepovedla, i když jsme to chtěli zvládnout. Měli jsme tam dost šancí, abychom ten zápas vyhráli, ale bohužel nám to tam nějak nepadá,“ poukázal Trávník na bídnou efektivitu v koncovce letenského celku. „Doufám, že si to necháváme na sezónu,“ pokračoval optimisticky v rozhovoru pro klubové stránky Sparta.cz.

„Jeden gól ze tří zápasů tady v Rakousku je málo. Když nebudeme střílet branky, tak nebudeme vyhrávat. V tom nás ta bota určitě tlačí, ale doufám, že se to obrátí,“ věří Trávník, který ještě v minulé sezóně patřil ke klíčovým tvářím kádru Jablonce.