Šokující zpráva ze San Sira: S Icardim a Nainggolanem se prý už nepočítá

Šokující zpráva ze San Sira: S Icardim a Nainggolanem se prý už nepočítá

Příchod italského kouče Antonia Conteho na lavičku milánského Interu byl oslavován jako první razantní krok ke změně a návratu na vrchol. Tradiční klub z Apeninského poloostrova ale již během léta zřejmě razantně přestaví svou dosavadní kabinu, neboť dvě opory dostaly od vedení jasný signál, že si mají hledat nová angažmá.

Generální ředitel Interu Guiseppe Marotta údajně podle vícera italský médií již informoval oba hráče, že mohou odejít. Své rozhodnutí okomentoval slovy, že už nejsou součástí budoucích plánů klubu. Italský list Sky Italia tuto zprávu potvrdil, že se nyní čeká na nabídky zájemců. V případě Icardiho se hovoří o Anglii, Nainngolan by mohl pak setrvat v Serii A.

„Při budování projektu musíte hledat hráče, kteří vám do něj zapadají. Měli jsme možnost s oběma hráči již mluvit a s plným respektem a ohledem na smluvní závazky, jsme jim vysvětlili jejich pozici v klubu,“ nechal se slyšet v neděli Marotta, který již s oběma hráči nadále nepočítá.

Marotta odmítl pochybovat nad kvalitou obou hráčů, ale jasně signalizoval, že se jeho tým hodlá vydat jinou cestou. „Oba hráči již dobře vědí, že nejsou součástí našich dalších plánů. To neznamená, že pochybujeme o jejich talentu nebo schopnostech. Oba je považuji za vynikající hráče. Jen talent vám ale výhry nezaručí a našim hlavním cílem je uspět v Serii A,“ dodal mocipán Interu.