Plechatý: Radovo jednání se mnou bylo sympatické. Hostování v Jablonci beru jako další důležitý a velký krok kariéry

Plechatý: Radovo jednání se mnou bylo sympatické. Hostování v Jablonci beru jako další důležitý a velký krok kariéry

Předkolo Evropské ligy hrající Jablonec hlásí novou posilu do defenzivní řady, kterou se stal druhé červencové pondělí kmenový zadák Sparty s pěti prvoligovými starty Dominik Plechatý.

Severočeši tak velmi rychle zareagovali na zdravotní stav svých defenzivních borců - na marodce jsou totiž David Štěpánek, Vojtěch KUbista i Jakub Jugas, který by měl chybět nejmenší časový úsek, jen několik týdnů.

Majitel Miroslav Pelta situaci vyřešil domluvou s talentovaným letenským obráncem, kterému dalo slavné "S" svolení trénovat se zelenobílým mužstvem ze Střelnice.

"Oba kluby teď administrativně řeší Dominikovo hostování v Jablonci. Reprezentant do 21 let se v pondělí v Jablonci hlásil trenéru Petru Radovi.," zaznělo na webu fkjablonec.cz.

A co první dojmy dvacetiletého středního obránce, jenž bude na nové adrese nosit číslo 13? "Na novou výzvu se určitě těším. Doufám, že Jablonci pomohu k co nejlepším výsledkům. Pana trenéra Radu osobně moc neznám, ale jeho jednání se mnou bylo sympatické. Hostování v Jablonci beru jako další důležitý a velký krok v kariéře," uzavřel nový kolega Doležala, Hrubého a spol.