Ligový start: Zlín - Slavia, Sparta - Slovácko, Plzeň - Sigma, semifinále mistrovství Afriky, ME „19“: Česko - Francie!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od úterý 9. do pondělí 15. července 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například ligový start, který nabídne souboje Zlína se Slavií, Spartu se Slováckem a Plzeň se Sigmou, s tím, že je na programu také semifinále mistrovství Afriky i první duel Eura do 19 let mezi Českou republikou a Francií.

Ligový start: Zlín - Slavia, Sparta - Slovácko, Plzeň - Sigma, semifinále mistrovství Afriky, ME „19“: Česko - Francie!

ÚTERÝ 9. ČERVENCE 2019

16.00: FC Ararat-Armenia – AIK Stockholm (úvodní utkání 1. předkola Ligy mistrů) – Arena Sport 1.

20.00: FK Suduva Mariampole – CZ Bělehrad (úvodní utkání 1. předkola Ligy mistrů) – Arena Sport 1.

 

STŘEDA 10. ČERVENCE 2019

18.00: Senegal – Benin (první čtvrtfinálové utkání mistrovství Afriky 2019/Africa Cup ofNations v Egyptě, v Káhiře) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.30 hodin.

20.10 (výkop 20.15): Slovan Bratislava – FK Sutjeska Nikšič (úvodní utkání 1. předkola Ligy mistrů) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

19.55 (výkop 20.00): BSC Young Boys Bern –Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání mezinárodního turnaje/Uhren Cup 2019 v Bielu) – německý Sport 1.de.

 21.00: Nigérie – Jihoafrická republika (druhé čtvrtfinálové utkání mistrovství Afriky 2019/Africa Cup ofNations v Egyptě, v Káhiře) – Sport 1.

 

ČTVRTEK 11. ČERVENCE 2019

18.00: Mali/Pobřeží slonoviny – Alžírsko (třetí čtvrtfinálové utkání mistrovství Afriky 2019/Africa Cup ofNations v Egyptě, v Suezu) – Sport 1.Sport 2 záznam ve 23.30 hodin.

18.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): MFK Ružomberok – PFK Levski Sofia (úvodní utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

20.25 (výkop 20.30): FC DAC 1904 Dunajská Streda – Cracovia Krakov (úvodní utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

21.00: Honvéd Budapešť – Žalgiris Vilnius (úvodní utkání 1. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 1.

21.00: Madagaskar – Nigérie/Jihoafrická republika (čtvrté čtvrtfinálové utkání mistrovství Afriky 2019/Africa Cup ofNations v Egyptě, v Káhiře) – Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 19.00): FK Radnik Bijeljina – Spartak Trnava (úvodní utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

 

PÁTEK 12. ČERVENCE 2019

13.10: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

13.35: Che-pej Chua-sia Fortune – Šanghaj Greenland Šen-chua (utkání 17. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

17.40 (výkop 18.00): FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 (utkání 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2. ČT Sport záznam v 1.50 a v 6.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): SV Ried – 1. FC Union Berlín (přátelské mezinárodní utkání v rakouském Windischsgartsenu) – německý Sport 1.de.

1.05 (výkop 1.00): D. C. United – New England Revolution (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

SOBOTA 13. ČERVENCE 2019

13.35: Ťiang-su Su-ning – Šanghaj SIPG (utkání 17. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam v 21.30 hodin.

16.50 (výkop 17.00): Baník Ostrava – Slovan Liberec (záznam 23.45 hodin), 1. FK Příbram – FK Teplice (utkání 1. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

19.10 (výkop 19.30): Viktoria Plzeň – Sigma Olomouc (utkání 1. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

2.05 (výkop 2.00): Minnesota United FC – FC Dallas (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

NEDĚLE 14. ČERVENCE 2019

16.20 (výkop 16.30): Dynamo České Budějovice – Slezský FC Opava (záznam ve 23.30 hodin), FK Mladá Boleslav – MFK Karviná (utkání 1. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.45: Arménie – Španělsko (utkání základní skupiny A ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – UEFA.tv.

16.45 (výkop 17.00): FC Schalke 04 – SG Wattenscheid 09 (přátelské utkání) – německý Sport 1.de.

18.00: První semifinálové utkání mistrovství Afriky 2019/Africa Cup ofNations v Egyptě, v Káhiře – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.30 hodin.

18.30 (výkop 19.00): Sparta Praha – 1. FC Slovácko (utkání 1. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.55 (výkop 19.00): Itálie – Portugalsko (utkání základní skupiny A ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – ČT Sport, UEFA.tv.

20.55: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

21.00: Druhé semifinálové utkání mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Káhiře – Sport 1.

22.00 (výkop 21.55): Seattle Sounders FC – Atlanta United FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

0.45 (výkop 0.30).: New York Red Bulls – Ney York City FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 15. ČERVENCE 2019

16.45: Norsko – Irsko (utkání základní skupiny B ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – UEFA.tv.

17.40 (výkop 18.00): Fastav Zlín – Slavia Praha (utkání 1. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.15: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

18.50 (výkop 19.00): Česko – Francie (utkání základní skupiny B ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – ČT Sport, UEFA.tv. ČT Sport záznam ve 2.20 hodin.

19.55 (výkop 20.15): 1. FC Schweinfurt 05 – TSV Aubstadt (utkání 1. kola německé Regionální ligy – Bavorsko) – německý Sport 1.de.

20.15: TIKI-TAKA 1 (talk show po 1. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

21.00: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.