Horké přestupové novinky z Parku Princů: O čem rokuje francouzský gigant před novou sezónou?

Horké přestupové novinky z Parku Princů: O čem rokuje francouzský gigant před novou sezónou?

Letní přestupové okno už je otevřeno dokořán a evropská média se předhánějí v přestupových spekulacích. Kdo by mohl posílit největší giganty ostrovních kontinentů a o které hvězdičky by naopak vyhlášené adresy mohly přijít? Zaměřili jsme se na francouzského mistra, který by v nové sezóně rád uspěl i v Lize mistrů. O čem se tedy šušká v Parku Princů?

3) Marcin Bulka

Devatenáctiletý polský legionář patřil na Stamford Bridge mezi velké naděje do budoucna. Talentovaný brankář však vinou malého herního vytížení odmítl prodloužit kontrakt s lodýnským klubem a raději se uchýlil pod křídla PSG, kterému se zavázal na další dva roky. V týmu by měl začít až jako třetí brankář, ale není vyloučené, že se již velmi brzy stane jednou klíčových tvářích ambiciózního obra.

2) Samuel Umtiti

Francouzský reprezentační obránce si zcela jistě představoval své vystoupení na Camp Nou jinak. Produkt mládežnické akademie Lyonu byl v posledních měsících spojován s přesunem do Itálie či Anglie, ale nakonec se zdá, že by se mohl vrátit do rodné země. PSG o něj projevilo zájem jako alternativu do defenzivy, neboť se zdá, že Matthijs de Light z Ajaxu nakonec zamíří do Juventusu. Jeho cena by se měla pohybovat okolo 60 milionů eur.

1) Neymar

Brazilská hvězda se před pár dny objevila v nové kolekci klubových dresů, přesto vše nasvědčuje tomu, že by se mohla vrátit do LaLigy. Jeho jméno je spojováno s Barcelonou, která je jeho návratu otevřená, ale prezident francouzského klubu šejk Al-Khelaifi by jej raději prodal konkurenčnímu Bílému baletu. Podle několika zdrojů byl již v Madridu dvakrát nabízen k prodeji, ale španělský královský klub prý zaujal odmítavý postoj.