Co se ještě Svědík chystá vysvětlit Petrželovi před prvním kolem na Letné?

Co se ještě Svědík chystá vysvětlit Petrželovi před prvním kolem na Letné?

Ve skromných podmínkách pracující Slovácko by mělo mít v příští soutěžní sezoně o něco větší ambice, než tomu bylo v uplynulém ročníku. Momentálně má však kvůli zranění Tomáše Zajíce jediného zdravého útočníka Pavla Dvořáka, jenž dorazil ze Sigmy Olomouc.

"Po dalším se tudíž ještě poohlížíme. Chceme vsadit na jistotu. Potřebujeme, aby nový forvard byl pro nás okamžitě přínosem," přiblížil sportovní manažer Veliče Šumulikoski, z jehož kádru bude v prvním kole Fortuna:ligy na pražské Letné chybět také exsparťan Michal Kadlec, jenž se po zranění teprve zapojil do přípravy a ještě nebude k dispozici.

Absentovat by naopak neměl šestatřicetiletý křídelník Milan Petržela, jenž se nedávno domluvil v Uherském Hradišti na dvouletém kontraktu.

"Milan má obrovské zkušenosti, je to i ve svých letech rychlostní typ, líbí se mi, že má ke klubu vztah a toho si cením. Do kabiny zapadl úplně bez problémů. Mladí hráči se od něj mají co učit. Může pomoci hrou, finální přihrávkou, zkušenostmi. Herní způsob v Plzni a tady je odlišný, tam měli mnohem lepší kvalitu hráčů a soupeře dobývali, ale má dynamiku a rychlost, přímočarost a to by mu mohlo vyhovovat," informoval na webu fcslovacko.cz hlavní kouč Martin Svědík.

Bývalý kormidelník Boleslavi, Baníku či Pardubic však na jednu z největších hvězd soudobého Slovácka ještě bude naléhat v jedné záležitosti. "Jen se mu ještě chystám vysvětlit, že po ztrátě míče musí rychleji přepnout směrem do obrany. Milan je chápavý, určitě si to uvědomí," uzavřel pětačtyřicetiletý šéf lavičky.