Francouzský mistr uvedl na pravou míru spekulace okolo Donnarummy, Koulibalyho či De Ligta

Francouzský mistr uvedl na pravou míru spekulace okolo Donnarummy, Koulibalyho či De Ligta

Paris Saint-Germain nedávno jmenovalo nového sportovního ředitele Leonarda. Bývalý brazilský záložník působil naposledy ve stejné roli na San Siru. I díky napojení na milánské AC se očekávalo, že z tamní Serie A dorazí během léta několik posil. Nový sportovní ředitel však pro francouzská média rezolutně vyvrátil tvrzení, že by díky lepšímu přehledu zvýhodňoval akvizice z Apeninského poloostrova.

Díky nové tváři ve vedení klubu se začalo hojně spekulovat o příchodu Gianluigiho Donnarumy, který patří k největším pokladům milánského AC. „Příchod brankáře není pro toto léto prioritou. Máme tu Kevina Trappa, Areolu, Bulku a čtvrtého brankáře Garissona Innocenta. Taková je realita, proto spekulace nejsou na místě,“ řekl stroze Leonardo a vyvrátil tak zvěsti, že by italský mladík mohl nakouknout v brzké době do Paříže.

Během jara PSG monitorovalo také Kalidoua Koulibalyho, ale opora Neapole taktéž vítěze posledního ročníku Ligue 1 neposílí. „Je to velmi drahý hráč. Momentálně neexistuje žádný konkrétní plán, jak realizovat jeho přestup. Máme dobré zázemí, ale není třeba utrácet finance bez rozvahy,“ pokračoval sportovní ředitel PSG.

Dotazy francouzských novinářů směřovaly také na zájem o nizozemského obránce  Matthijse de Ligta. O toho má zájem také Barcelona či Juventus a vše nasvědčuje tomu, že právě turínský gigant v tomto závodě vyhraje. „De Ligt do PSG nepřijde. Měli jsme možnost o něj bojovat, je t o impozantní hráč, ale v tuto chvíli není správný čas na investici takových rozměrů,“ dodal Leonardo.