Zemanovi nevyhovoval styl fotbalu v Izraeli a je zpět v české lize...

Zemanovi nevyhovoval styl fotbalu v Izraeli a je zpět v české lize...

Aktuální soupiska Příbrami čítá několik zkušených tváří včetně Milana Švengera, Tomáše Jablonského, Jana Rezka, Michala Škodu či Miroslava Slepičku.

Nyní k nim přibyl také třicetiletý křídelník Martin Zeman, jenž už u řeky Litavky působil v sezoně 2014/2015, kdy zásoboval centry Romana Bednáře a spol.

Bývalý hráč Sionu, Admiry, Senice, Hapoelu Ra´anana, Sparty či Plzně se s příbramským vedením domluvil na dvouletém kontraktu do léta 2021...

"Při svém prvním působení u Litavky patřil Martin Zeman k oporám týmu a to především v ofenzivě. Na levé straně záložní řady dokáže unikat soupeřům a připravovat gólové šance pro své spoluhráče," vyzdvihl jeho silné stránky klubový prezident Jaroslav Starka, jehož slova vyšla na fkpribram.cz.

Zemana, jenž bude nastupovat s číslem 99, tak čeká další návrat do české nejvyšší soutěže. Možná že už čtvrtý. "V Izraeli mi nevyhovoval styl fotbalu, proto jsem si vybral Příbram, kde jsem již působil. Znám šéfa klubu pana Starku a budu moct hrát opět svůj fotbal," dodal na stránkách fkpribram.cz sám rychlonohý fotbalista, jenž se v izraelské nejvyšší soutěži Lgat Ha´al zastavil na pouhých 410 odehraných minutách.