Měli jsme vytěžit více, mrzí příbramského kouče. Nepodařilo se nám navázat na přípravu, mrzí Hejkala

Měli jsme vytěžit více, mrzí příbramského kouče. Nepodařilo se nám navázat na přípravu, mrzí Hejkala

Příbram se ještě před pár týdny zachraňovala v baráži, to se ale povedlo a letos má tým Romana Nádvorníka vyšší ambice. Úvodní zápas sezóny Příbrami vyšel, ačkoliv získala pouze bod. Trenér Roman Nádvorník byl ale s výkonem docela spokojený.

Příbram šla do vedení zásluhou Michala Škody, Teplice ale srovnaly a týmy se tak rozešly za stavu 1:1. „Mohli jsme z toho zápasu vytěžit více než bod. V prvním poločase jsme měli více ze hry my," komentuje utkání trenér Příbrami Roman Nádvorník. 

"Po přestávce byly ovšem aktivnější Teplice. Z našeho lepšího poločasu jsme vytěžili pouze jeden gól, měli jsme i další možnosti při standardkách, ale ty jsme bohužel nedotáhli,“ mrzí kouče příbramského týmu. Naději na tři body bude mít za týden v Opavě.

Teplice manko doháněly a nakonec tak mohou být spokojenějším týmem právě ony. "I když jsme byli po přestávce silnější na míči a dominantnější, musím bod brát už proto, že jsme dotahovali vedení soupeře,“ přiznává jejich trenér Stanislav Hejkal.

„Hodně věcí z přípravy se nám dnes dařilo přenést do hry, ale všechno končilo 30 metrů před brankou soupeře," mrzelo kouče, jehož tým příští týden vyzve doma mistrovskou Slavii Praha. I proti sešívaným se ovšem dají uhrát body.