Liberec - Plzeň, Sparta - Jablonec, Tunisko - Nigérie, Senegal - Alžírsko, ME „19“, Bayern - Real!

Liberec - Plzeň, Sparta - Jablonec, Tunisko - Nigérie, Senegal - Alžírsko, ME „19“, Bayern - Real!
TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 17. do pondělí 22. července 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Teplice se Slavií, Liberec – Plzeň, Spartu s Jabloncem, Bayern – Real Madrid, ME do devatenácti let a v neposlední řadě africké finále Senegal – Alžírsko.

STŘEDA 17. ČERVENCE 2019

11.55 (výkop 12.00): FC Newcastle United – FC Wolverhampton Wanderers (utkání turnaje Premier League Asia Trophy v Nanjingu) – Digi Sport 4.

13.35: Peking Čung-che Kuo-an – Peking Žen-che(utkání 18. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): Manchester City – FC West Ham United (utkání turnaje Premier League Asia Trophy v Nanjingu) – Digi Sport 4.

16.45: Portugalsko – Španělsko (utkání základní skupiny A ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – UEFA.tv.

18.50 (výkop 19.00): Arménie – Itálie (utkání základní skupiny A ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – ČT Sport, UEFA.tv.

19.30: Ludogorec Razgrad – Ferencváros Budapešť (odvetné utkání 1. předkola Ligy mistrů) – Arena Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): PSV Eindhoven – VfL Wolfsburg (mezinárodní přátelské utkání) – německý Sport 1.de.

20.10 (výkop 20.15): Sutjeska Nikšič – Slovan Bratislava (odvetné utkání 1. předkola Ligy mistrů) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

21.00: Tunisko – Nigérie (utkání o 3. místo na mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Káhiře) – Sport 1.

 

ČTVRTEK 18. ČERVENCE 2019

17.30 (výkop 16.45): Česko – Norsko (utkání základní skupiny B ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – ČT Sport, UEFA.tv. ČT Sport záznam ve 23.35 hodin a v pátek v 9.15 hodin.

18.00: RoPS Rovaniemi – FC Aberdeen (odvetné utkání 1. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Levski Sofia – MFK Ružomberok (odvetné utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

19.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 2. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 0.15 hodin.

20.00 (záznam, výkop 5.00): FC Arsenal – Bayern Mnichov (utkání International Champions Cupu v Carsonu, v USA) – německý Sport 1.de.

20.40 (výkop 20.45): Spartak Trnava – Radnik Bijeljina (odvetné utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

22.45 (záznam, výkop 19.00): Cracovia Krakov – FC DAC 1904 Dunajská Streda (odvetné utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

2.05 (výkop 2.00): FC Cincinnati – D. C. United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

PÁTEK 19. ČERVENCE 2019

11.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 2. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.00: Anglie – Španělsko (utkání základní skupiny B ME hráček do 19 let ve Skotsku, ve Stirlingu) – UEFA.tv.

17.00: Nizozemsko – Francie (utkání základní skupiny A ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Paisley) – UEFA.tv.

18.15 (výkop 18.30): Slovan Liberec – Viktoria Plzeň (utkání 2. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v sobotu v 8.10 hodin.

19.15: Skotsko – Norsko (utkání základní skupiny A ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Glasgow) – UEFA.tv, německý Sport 1.de.

19.15: Belgie – Německo (utkání základní skupiny B ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Perthu) – UEFA.tv, německý Sport 1.de.

20.00: FC Sion – FC Basilej 1893 (utkání 1. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 1.

21.00: Senegal – Alžírsko (finálové utkání mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Káhiře) – Sport 1.

4.25 (výkop 4.30): Los Angeles Galaxy – Los Angeles FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

SOBOTA 20. ČERVENCE 2019

11.55 (výkop 12.00): Utkání o 3. místo na turnaji klubů anglické Premier League Asia Trophy v Šanghaji– Digi Sport 4.

13.30: Manchester United – Inter Milán (utkání International Champions Cupu v Singapuru) – německý Sport 1.de.

13.35:Kuang-čou R&FKuang-čou Evergrande Tchao-pao (utkání 19. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 20.00 hodin.

14.25 (výkop 14.30: Finálové utkání turnaje klubů anglické Premier League Asia Trophy v Šanghaji – Digi Sport 4.

16.50 (výkop 17.00): Sigma Olomouc – Fastav Zlín (záznam ve 22.00 hodin), Slezský FC Opava – 1. FK Příbram,1. FC Slovácko – Dynamo České Budějovice (utkání 2. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

17.30 (výkop 17.45): 1. FC Magdeburg – Eintracht Braunschweig (utkání 1. kola třetí německé ligy) – německá ARD (Das Erste).

17.45 (výkop 18.00): MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina (utkání 1. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

17.55 (výkop 18.00): VfL Bochum – Hertha BSC Berlín (přátelské utkání) – německý Sport 1.de.

19.00 (výkop 19.30): Sparta Praha – FK Jablonec (utkání 2. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Fotbal.

19.00: Portugalsko – Arménie (utkání základní skupiny A ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – UEFA.tv.

19.00: Španělsko – Itálie (utkání základní skupiny A ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – UEFA.tv.

19.40 (výkop 20.00): FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa – ŠK Slovan Bratislava (utkání 1. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

24.00: FC Arsenal – ACF Fiorentina (utkání International Champions Cupu v Charlotte, v USA) – německý Sport 1.de.

1.35 (výkop 1.30): Toronto FC – Houston Dynamo (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

NEDĚLE 21. ČERVENCE 2019

11.30 (záznam, výkop 2.00): Bayern Mnichov – Real Madrid (utkání International Champions Cupu v Houstonu, v USA) – německý Sport 1.de.

13.30: Juventus Turín – Tottenham Hotspur(utkání International Champions Cupu v Singapuru) – německý Sport 1.de.

14.00:Ťiang-su Su-ning–Peking Čung-che Kuo-an (utkání 19. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 20.00 hodin.

16.00: BSC Young Boys Bern – FC Servette Ženeva (utkání 1. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 1.

16.20 (výkop 16.30): Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 23.15 hodin.

18.40 (výkop 19.00): FK Teplice – Slavia Praha (utkání 2. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.55 (výkop 19.00): Irsko – Česko (utkání základní skupiny B ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – ČT Sport, UEFA.tv. Záznam v pondělí v 8.20 hodin.

19.00: Francie – Norsko (utkání základní skupiny B ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) –UEFA.tv.

20.55: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 2. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

22.05 (výkop 22.00): Atalanta United FC – D. C. United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

1.35 (výkop 1.30): Orlando City SC – New York Red Bulls (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 22. ČERVENCE 2019

10.05: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 2. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

16.50 (výkop 17.00): FK Ústí nad Labem – Vysočina Jihlava (utkání 1. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam v 1.25 hodin.

17.00: Belgie – Anglie (utkání základní skupiny B ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Perthu) – UEFA.tv.

17.00: Německo – Španělsko (utkání základní skupiny ME hráček do 19 let ve Skotsku, ve Stirlingu) – UEFA.tv, německý Sport 1.de.

17.40 (výkop 18.00): MFK Karviná – Baník Ostrava (utkání 2. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.15: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 

19.15: Francie – Norsko (utkání základní skupiny A ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Glasgow) – UEFA.tv, německý Sport 1.de.

19.15: Nizozemsko – Skotsko (utkání základní skupiny A ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Paisley) – UEFA.tv, německý Sport 1.de.

20.15: TIKI-TAKA 2 (talk show po 2. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

21.00: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 2. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.