Pilař u lajny důkladně sledoval Limberského a je z něj nadšen, překvapil ho i buldok Krmenčík

Pilař u lajny důkladně sledoval Limberského a je z něj nadšen, překvapil ho i buldok Krmenčík

Třicetiletý Václav Pilař se představil v Doosan aréně poprvé jako host až v prvním kole letošní sezony. Přijetí od fanoušků Viktorie si pochvaloval. "Krása. Jsem rád, že mě tak přivítali, zažil jsem tu krásné časy a rád se sem vracím," kontroloval idnes.cz citovaný záložník Olomouce.

Svěřenec kouče Radoslava Látala šel ve Štruncových sadech na trávník až v sedmdesáté minutě a o své dojmy po střetu s bývalým chlebodárcem, v jehož dresu zažil své nejzářivější časy, se následně podělil na portálu idnes.cz.

O ambicích Sigmy...

"Chtěli jsme vyhrát první zápas. Říkali jsme si, že do toho musíme vstoupit lépe, ale nepodařilo se nám to, i když jsme vedli. To si budeme vyčítat, ale teď nás čekají další zápasy. Máme Zlín a v domácím prostředí musíme získávat tři body. Budeme celý týden pracovat na tom, abychom zvítězili. Doma musíme vyhrávat, abychom si udělali nedobytnou tvrz."

O zdravotním stavu...

Cítím se dobře a všechno jsem po nějaké domluvě odtrénoval. Jsem rád, že se domlouváme a po zápase mám občas nějakou úlevu. Ale chtěl jsem toho odtrénovat co nejvíc. Cítil jsem se zdravý, až na ten banální problém s nártem. Stalo se to tak před pěti dny a mám to na své silnější noze, to mě trochu omezovalo. Ale zatnul jsem zuby a dobrý."

O aktuální síle Plzně...

"Líbilo se mi dost hráčů, Plzeň pořád hraje fotbal, jaký chce hrát. U lajny jsem důkladně sledoval Davida Limberského a je super, jak se s tím vypořádává. Překvapil mě i Michal Krmenčík, který udržel spoustu balonů, myslel jsem, že to bude mít po návratu těžší. Neviděl jsem ho v přípravě, ale pro naše stopery to bylo těžké, je takový buldok. I další hráči, Patrik Hrošovský, Kopic, nechci jmenovat všechny, ukázali sílu. Proto si myslím, že Plzeň bude hrát nahoře."

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.