Sparta není tým, dostane se gól a frajeři se sesypou jako hromádka z karet, kroutil hlavou Bednář

Sparta není tým, dostane se gól a frajeři se sesypou jako hromádka z karet, kroutil hlavou Bednář

Letenské "S", které nyní napíná všechny síly na blížící se Jablonec, bylo za své premiérové představení před domácím publikem v Generali aréně proti Svědíkovu Slovácku kritizováno ze všech stran.

Chabý výkon a výsledek družiny Václava Jílka se probíral také v televizním pořadu Tiki-Taka, kde nechyběl ani Ladislav Vízek, jenž se veřejného kárání nebojí.

"Myslím si, že mužstvo si vůbec neuvědomilo, že hraje první mistrovský zápas. Slovácko jezdilo po zadku, rozdíl mezi nimi a Spartou byl evidentní," pronesl iSportem citovaný internacionál.

A proč Sparta selhala v papírově snadném utkání proti týmu z Uherského Hradiště podle šestatřicetiletého Romana Bednáře?

"Slovácko hrálo výborně. Pokryli si dva nejlepší hráče Sparty, a ta pak byla nulová. Hosté hráli jako tým, jezdí jeden za druhého. Ale já nevidím, že Sparta je tým. Vidím Kangu, Trávníka, Kozáka. Není to tým, dostane se gól a frajeři se sesypou jako hromádka z karet," kroutil hlavou na stránkách Deníku Sport pamětník posletního sparťanského titulu z roku 2014.

Překvapivé řešení v podobě ještě většího utužení stávajícího kolektivu pak nabídla hokejová hvězda Philadelphie Flyers Jakub Voráček...

"V hokeji se v takové situaci jdete vožrat. Prohráli jsme deset zápasů v řadě, letěli jsme na dlouhý trip do Kanady a už jsme nevěděli co a jak, tak jsme šli s klukama ven, vyříkali si to a z dvanácti zápasů vyhráli jedenáct," uzavřelo devětadvacetileté pravé křídlo s číslem 93, jehož stanislo vyšlo na isport.blesk.cz.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.