Dosluhující Rudý ďábel Lukaku přeci jen skončí na severu Apeninského poloostrova...

Dosluhující Rudý ďábel Lukaku přeci jen skončí na severu Apeninského poloostrova...

Dny robustního forvarda Romelua Lukakua na Old Trafford se zdají být sečteny. Jeho chlebodárce z rudé strany Manchesteru se nalézá v procesu prodeje belgického útočníka, který podle všeho zamíří do Interu Milán.

Ten nově vede Antonio Conte a protože se očekává brzký konec Maura Icardiho, volba padla právě na velkého rapového fanouška, který se na svých sociálních sítích chlubí fotkami s rappery jako Drake či Action Bronson.

Norský manažer Ole Gunnar Solskjaer nevidí v bývalém střelci Chelsea, Anderlechtu, Evertonu či West Bromwiche první ofenzivní volbu United, což bude znamenat rozchod.

Na Sky Sports zaznělo, že nedávná absence 190 centimetrů vysokého belgického reprezentanta v přípravných zápasech letní přípravy je částečně způsobena jednáním o jeho další budoucnosti.

Proti Perthu Glory (2:0) byli v základu útočníci Martial a Chong. S Leedsem United (4:0) se zase pohybovali na hrotu Greenwood a Rashford.

Nejvýraznější zájem projevili Nerazzurri, kteří chtějí šestadvacetiletý útočný tank stůj, co stůj. Oba kluby se však ještě nedohodly na transferové částce.

Zatímco Lukaku struktury United opouští po dvou letech služeb a 28 ligových trefách, v kádru dvacetinásobného mistra Anglie pro nadcházející sezonu 2019/2020 zůstávají jak David de Gea, tak Paul Pogba.