Hložek: Nálada v kabině není dobrá, ale liga je dlouhá, ztraceného nic není

Hložek: Nálada v kabině není dobrá, ale liga je dlouhá, ztraceného nic není

Sparťanský tým bude mít ve druhém kole Fortuna:ligy co napravovat. Proti Jablonci se bude chtít vzpamatovat ze šoku, který mu před pár dny v Generali arény připravilo Slovácko.

Jaká nálada byla v letenské kabině pár dní před výkopem? "Nálada v kabině není dobrá, protože jsme prohráli první zápas. Nepovedlo se nám vstoupit do sezony tak, jak jsme si přáli. Ale je dobře, že hned přichází další domácí utkání, kterým to můžeme napravit a udělat fanouškům radost," pronesl mládežnický reprezentant s čerstvou tříletou smlouvou v kapse Adam Hložek, jehož slova vyšla na webu sparta.cz.

Sám si z úvodní nečekané ztráty žádnou velkou hlavu nedělá. "Z týmového hlediska se nám to proti Slovácku nepovedlo, bylo od nás hodně očekávání, která jsme nenaplili. Dostali jsme dva hloupé góly, byli jsme nervózní. Ale liga je dlouhá, ztraceného nic není," burcoval na oficiálních stránkách svého klubu ofenzivně laděný spoluhráč Tetteha, Kozáka, Graiciara a spol.

To, že musí slavné "S" proti severočeské družině Petra Rady zabrat, moc dobře ví i dvaatřicetiletý rumunský gólman Florin Nita. "Je důležité, abychom k duelu s Jabloncem přistoupili správným způsobem. Musíme zapomenout na Slovácko, zápas, který pro nás nebyl dobrý. Teď chceme vyhrát a potěšit fanoušky. Myslím, že minulý týden byl jen omyl, nic, co by skutečně svědčilo o naší síle," upozornila nynější jednička, která dostala v prvním kole přednost před Milanem Hečou.

A co názor hlavního trenéra Václava Jílka? "Jdeme od utkání s nějakými nároky, a pokud to ve druhé minutě nesplníme, dostáváme sami sebe pod tlak. Je to všechno otázka koncentrace a psychického nastavení. Nesmíme se nechat svést z cesty, kterou jsme si jasně řekli na začátku," uzavřel stránkami sparta.cz citovaný exolomoucký odborník.