Schyluje se k přestupu Modriče? O vítěze Zlatého míče stojí tým z Itálie, Inter to však není

Schyluje se k přestupu Modriče? O vítěze Zlatého míče stojí tým z Itálie, Inter to však není

Luka Modrič byl loni spojován s transferem z Realu Madrid do Interu Milán. Hráč, jenž během minulé sezóny získal Zlatý míč, ovšem zůstal v Madridu, s kterým neodehrál zrovna nejúspěšnější sezónu, Ballon d`Or mu ale už nikdo nevezme. Nyní by se do Itálie mohl přece jen přestěhovat.

Modrič se v Chorvatsku prosadil v Dinamu Záhřeb, po úspěšném mistrovství Evropy 2008 zamířil do Tottenhamu a o čtyři roky později si jej už José Mourinho vytáhl do Realu Madrid. Deníkem Marca označený nejhorší přestup roku za šest let s Bílým baletem vyhrál La Ligu, čtyřikrát Ligu mistrů, Zlatý míč, hráče roku FIFA i UEFA a mezitím se také stal vicemistrem světa jako kapitán chorvatské reprezentace.

Luka Modrič je už teď jedním z nejlepších záložníků fotbalové historie. Brzy ale oslaví 34 let a je možné, že je přestoupí do Itálie, kam takto starší hvězdy občas chodí. Výjimkou není ani Cristiano Ronaldo. Modriče by tak čekal úplně stejný osud. Ronaldo vyhrál v roce 2017 Zlatý míč a pak v létě přestoupil do Itálie, Modriče by to s roční prodlevou mohlo čekat taky.

Ronalda si však vytáhl Juventus (respektive si Ronaldo vytáhl Juventus), o Modriče stojí AC Milán. Ředitel tohoto klubu a hlavně legenda Paolo Maldini prozradil "O Modričovi jsme sice zatím nejednali, náš trenér Giampaolo o něj ale má zájem. Modrič by se do našeho týmu hodil perfektně. Mezi mladé hráče je potřeba i někdo zkušený a Modrič by se na to hodil," prozradil Maldini.

Je ale otázkou, zda se oba týmy dohodnou. Modrič sice není nejmladší, i přesto o něj ale na San Bernabeu stále stojí. Pravděpodobný by byl ale jeho odchod v případě, že by o to sám hráč projevil zájem, stejně jako před rokem právě Cristiano Ronaldo. Hvězdný záložník však (zatím) mlčí...