Conte se konečně vyjádřil k Lukakovi. Vyfoukne jej Rudým ďáblům?

Conte se konečně vyjádřil k Lukakovi. Vyfoukne jej Rudým ďáblům?

Inter Milán v létě podle všeho čekají velké změny v útoku. Tým téměř jistě opustí Mauro Icardi a milánský velkoklub za něj řeší náhradu. Favoritem na hlavního útočníka pro trenéra Antonia Conteho je podle všeho Romelu Lukaku z Manchesteru United.

Ten už se proslavil v Premier League. Angažmá v Chelsea, kam přestoupil z Anderlechtu, mu sice moc nevyšlo, na hostování v Evertonu a následném trvalém přestupu do Goodison Parku ze sebe udělal útočnou hvězdu a docela se mu daří i v Manchesteru United, ačkoliv je s ním řada fanoušků nespokojených.

Od příští sezóny by ale Lukaku měl dělat radost fanouškům právě Interu Milán. Po odchodu Icardiho by měl být prvním útočníkem tohoto týmu, který nově vede Antonio Conte. Ten se k možnému transferu Lukaka zatím nevyjadřoval, ani on to ale dlouho nevydržel. Konečně přiznal, že by se mu ale belgický útočník v dresu Interu líbil.

"Lukaku? Je to hráč Manchesteru United," začal však chladně Conte. "Znám ho ještě z časů z Chelsea. Ale dnes je to hráč Manchesteru," pokračuje italský kouč. "Ale musím přiznat, že se mi jako hráč líbí. Jeho přestup by náš tým zlepšil," oživil Conte spekulace ohledně hráčova přestupu.