Bale? Nevadí mi, ale proti Bayernu nehrál, protože brzo odejde, zaskočil Zidane velšského rychlíka

Bale? Nevadí mi, ale proti Bayernu nehrál, protože brzo odejde, zaskočil Zidane velšského rychlíka

Takhle si Gareth Bale, který s Realem Madrid vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů a vstřelil v jeho dresu více než sto gólů, rozloučení s Bílým baletem nepředstavoval. Velšský rychlík po prvním přípravném utkání Realu v sezóně slyšel na tiskovce od kouče Los Blancos slova, která ho jistě nepotěšila.

Před šesti lety jej přitom Bílý balet kupoval jako nejlepšího hráče Premier League. Velšan s klubem svého srdce ovládl španělskou ligu, čtyřikrát zvedl nad hlavu ušatý pohár pro vítěze Ligy mistrů a v časech, kdy byl ve formě a zdravý, což bohužel nebylo moc často, předváděl velmi dobré výkony. 

Zdraví a formu si bohužel nevybíráte, chování však ano. Na konci minulé sezóny se prý Bale nedostavoval na tréninky a choval se příliš arogantně, údajně bylo jasné, že tým opustí. Pak ale začal sekat dobrotu a rozmyslel se, v Madridu chce přece jen setrvat. Jenže po utkání s Bayernem Mnichov, kterému Real podlehl 1:3, v americkém Houstonu slyšel na tiskovce od Zidana slova, která ho asi nepotěšila.

"Bale? Nemám s ním žádný problém. Ale do zápasu jsem ho nenasadil, protože tým co nevidět opustí," překvapil kouč Los Blancos. Takové překvapení to pro hráče sice nebylo, ale to, že pro Balea na San Bernabeu už není místo, hráče jistě zamrzí. "Do 48 hodin by měl být v jiném klubu," pokračoval nadále Zidane, ačkoliv jeho další kariérní destinaci neprozradil.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.