Dočká se Darida konkurence z Arsenalu a Watfordu? Hertha je na námluvách v Premier League

Dočká se Darida konkurence z Arsenalu a Watfordu? Hertha je na námluvách v Premier League

Sportovní vedení Herthy Berlín se poohlíží po nových akvizicích až ve slovutné Premier League, přesněji řečeno ve strukturách londýnského Arsenalu.

Na stránkách Kickeru zaznělo, že má bundesligový celek z hlavního města Německa zálusk na devatenáctiletého člena Kanonýrů Reisse Nelsona, jehož by rád přivedl na Olympijský stadion na hostování.

Perspektivní mladík a odchovanec Arsenalu si už německou scénu vyzkoušel díky Hoffenheimu a byť byl převážně náhradníkem, 7 bundesligových branek během 629 poskytnutých minut budí respekt.

V článku se připomíná, že se zaměstnavatel Ondreje Dudy či Vladimíra Daridy snaží posílit své ofenzivní možnosti a v tomto směru bude kontaktovat také středopolaře Dodiho Lukebakia z Watfordu.

Jednadvacetiletý Belgičan s minulostí v Anderlechtu, Toulouse či Charleroi Lukebakio už zkušenosti s německým prostředím má, protože byl minulou sezonu zapůjčen ve Fortuně Düsseldorf a rozhodně nehrál žádné druhé housle.

Dvojnásobný šampion Německa, který tento týden remizoval s Bochumí a ve čtvrtek se utká s Fenerbahce Istanbul, už byla na ostrovech v minulosti jednou úspěšný - z FC Liverpool si půjčil třiadvacetiletého srbského záložníka Marka Grujiče.