Real otočil s Arsenalem, Bayern udolal AC Milán, Atlético mělo co dělat s Mexičany

OBSAHUJE VIDEO

Úřadující bundesligový šampion z bavorské Allianz Areny sice zahájil přípravu prohrou s Arsenalem, ale od té doby mu to na International Champions Cupu svědčí a po Realu Madrid dokázal skolit také AC Milán.

V Kansasu skolili svěřence Nika Kovače tým Rossoneri díky jedné trefě, o kterou se postaral v samotném závěru prvního dějství Goretzka, jemuž asistoval Kimmich.

Southampton si v Taipě poradil s čínským Guangzhou bez problémů 4:0, o což se postarali Adams, Long, valery a Klarer. Saint se mimochodem zapsali do střelecké listiny v první i v devadesáté minutě.

Valencia si po prohře s Monakem přijela spravit chuť do švýcarského Sionu, odkud si odvezla jasný triumf 3:0. V trikotu Netopýrů přesně pálili Gomez, Rodrigo a Jimenez.

To Atlético Madrid to v Texasu proti mexické Cuadalajaře tak snadné nemělo a po bezgólové remíze se nakonec radovalo až na pokutové kopy. Byť Šaponjič neproměnil, Correa, Herrera, Felipe, Toni Moya a Sanabria ano a tým Diega Simeoneho tak svého svého úterního protivníka přetlačil 5:4 na penalty.

Real to měl s Arsenal podobné a po devadesáti minutách skončilo utkání 2:2, o což se postarali Bale, Marco Asensio, Lacazette a Aubameyang. Zajímavé je, ža londýnští Kanonýři ztratili dvougólový náskok, o který přišli během tří minut ve druhé půle.

Pokud jde o pokutové rozuzlení (3:2), za Los Blancos neproměnil pouze Bale, v barvách Gunners selhali Xhaka, Nacho Monreal i Burton.