Nastala v Madridu mela? Bale odejít nechce, Ramos a Modrič se kvůli tomu prý pohádali

Nastala v Madridu mela? Bale odejít nechce, Ramos a Modrič se kvůli tomu prý pohádali

Zinédine Zidane si před pár dny nebral žádné servítky, když veřejnosti oznámil, že by bylo nejlepší, kdyby Gareth Bale odešel. Tato slova zaskočila nejen samotného hráče či jeho agenta, ale i ostatní členy kádru.

Protože se Real Madrid snaží vzpamatovat z poslední sezony, která by se dala považovat za noční můru, pak bylo pochopitelné, že dojde na čistku kádru, jíž vévodí celá řada nových tváří. Ty by měly královský celek vést na cestě za novým úspěchem.

S waleským křídelníkem, jenž nedávno oslavil své třicáté narozeniny, se údajně už nepočítá, což nemohl jeho agent nechat bez povšimnutí. „Zidane by se měl stydět. Nechová žádnou úctu k někomu, kdo toho pro klub udělal tolik jako Gareth,“ reagoval Baleův jednatel Jonathan Barnett.

„Gareth je jedním z nejlepších hráčů světa a Real neplánuje opustit. Mohu se vám zaručit, že ho nepustíme nikam hostovat a ani nebudeme improvizovat, abychom tento proces odchodu urychlili,“ pokračoval Barnett, jehož slova zazněla v rozhovoru stanice Sky Sports.

A aby toho nebylo málo, do sporu ohledně Baleovy budoucnosti se pustili i hráči. Diaro Gol informuje, že uvnitř mužstva došlo ke střetu zájmů. Zatímco si kapitán Sergio Ramos cení služeb waleského křídelníka, tak avizuje, že nastal čas, aby z klubu odešel. Dokonce to prý podtrhnul i větou, že pro tým nemaká tak moc jako jeho spoluhráči. Oproti tomu záložník Luka Modrič dodává, že si každý z nás občas prochází špatným obdobím, a tak by si přál, aby Bale zůstal.

Tato výrazná výměna názorů se stala na tréninku Realu, kde se hráči v rámci International Cupu připravují na novou sezonu. Ta započne 18. srpna, Real se v úvodu představí na půdě Celty Vigo.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.