Bale opět zklamal. Předstíral nemoc a místo Audi Cupu v Mnichově hrál v Madridu golf

Bale opět zklamal. Předstíral nemoc a místo Audi Cupu v Mnichově hrál v Madridu golf

Příběh Garetha Balea v Realu Madrid očividně nemá konec. Jednou to vypadá, že je "jednou nohou" v Číně, poté je "jisté", že v Madridu zůstane a když se opravdu zdá, že za Real bude opět hrát. Poté se ale opět zachoval jako malý kluk a místo přípravného turnaje si raději zahrál golf poblíž španělské metropole.

O Balea letos stálo více týmů - Tottenham Hotspur, Bayern Mnichov, Manchester United. Hovořilo se, že v Madridu o něj nestojí, nikdo ale neví, jak to skutečně je. Zidane někdy řekne, že si jej rád ponechá, jindy ale prozradí, že je hráč na odchodu. Je to zapeklitá situace, která může mít jakékoliv řešení. 

Velšský křídelník měl opravdu zvláštní přípravu. V jednom zápase v USA nenastoupil, protože je prý na odchodu, o tři dny později už ale v dresu Realu zářil. Zidane jej nominoval na Audi Cup hraný v Mnichově, tam ale Bale "ze zdravotních důvodů" neodcestoval. Doktor mu prý doporučil odpočívat.

Real bez něj tak semifinále přípravného turnaje nezvládl a podlehl Tottenhamu 0:1, v souboji o bronz pak zdolal turecké Fenerbahce 5:3. Tak hrozná ta jeho nemoc ale podle všeho není. Bale má velkou zálibu v golfu a neodpustil si ji ani v době, kdy jeho spoluhráči dělali radost německým fanouškům. Byl spatřen na golfovém hřišti poblíž Madridu a všiml si toho už i Zidane. Číše vína možná právě přetekla...

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.