Lukaku? Do boje o belgického kanonýra se připojil i třetí italský tým...

Lukaku? Do boje o belgického kanonýra se připojil i třetí italský tým...

Belgický útočník Romelu Lukaku by po osmi letech mohl opustit Premier League. Kanonýr Manchesteru United má podle všeho namířeno do Itálie, stále ale není jasné, do jakého týmu. Aby byla situace ještě zamotanější, do hry vstoupila i Neapol Carla Ancelottiho.

Lukaku se po odchodu z Belgie usadil v Chelsea, většinu času ale strávil na hostování ve West Bromwich Albion a Evertonu, kam později i přestoupil. V Evertonu se z něj stal jeden z nejlepších útočníků Premier League a v roce 2017 odešel za nemalý peníz do Manchesteru United, ten by ale brzy mohl opustit.

Na Old Trafford vstřelil za dvě sezóny Premier League necelých třicet branek, přesto je ale fanoušky Rudých ďáblů kritizován. Hovoří se, že jej chce trenér Ole Gunnar Solskjaer ve svém kádru udržet, podle všeho je ale jeho odchod do Itálie nevyhnutelný. Jenže do jakého klubu?

Manchester United se údajně dohodl s Juventusem na výměně hráčů, která bude obsahovat právě Romela Lukaka a Paula Dybalu, ještě dříve ale o belgického útočníka projevil zájem Antonio Conte, který nově vede Inter Milán. Do hry se však zapojila i Neapol, kterou vede úspěšný trenér Carlo Ancelotti. Jasno má být v nejbližších dnech.